Talk time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Talk time


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Последният филм,който изгледах...

Go down 
+7
Scarlett
Freak
Lilith
cuz i'm Cullen...
Jalice
smilexxagain
силует.
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Последният филм,който изгледах... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 4 Icon_minitimeПон Авг 24, 2009 1:14 pm

Just my luck

Порядъчно глуповат. Освен това никак не харесвам Линдзи. Както и да е, гледах го, докато чакам да ми се свалят филмите, които планирам да гледам довечера. <333
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Последният филм,който изгледах... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 4 Icon_minitimeПон Авг 24, 2009 9:56 pm

Хайде и кака ви Джица да се разпише...
Bratz
За втори-трети път. Хъх, сестрата на Мередит. Последният филм,който изгледах... - Page 4 224127 Има хубави песнички в саунда. Обичам песента на Janel Parrish- Rainy Day и NLT- Heartburn.

Bring It On- Fight To The Finish

Абе... не ми беше толкова интересен, колкото останалите. Еван Последният филм,който изгледах... - Page 4 896439 Последният филм,който изгледах... - Page 4 896439 .

Camp Rock
Ехх, такава боза е, но толкова го обичам!! Последният филм,който изгледах... - Page 4 224127
Fool's Gold
Аз май го споменах някъде наоколо. Хубав филм е всъщност. Увличам се от съкровища...
Zoom
Много бързо мина времето, докато го гледах. Обичам супер-герои. Последният филм,който изгледах... - Page 4 896439
One Tree Hill Season 3-6
Както някой каза... "трябваше да си напомня защо го обичам".
Върнете се в началото Go down
Scarlett
The Girl Next Door
Scarlett


Брой мнения : 453
Местожителство : Where all people are shoes
Дата на регистрация : 22.09.2008

Последният филм,който изгледах... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 4 Icon_minitimeВто Авг 25, 2009 10:55 am

A walk to remember

Аз...аз...аз... Crying or Very sad много плаках,както винаги.Едва ли има път,в който да съм гледала този филм и да не съм ревала като малко дете.Много го обичам,много е въздействащ,много болезнен и красив.Чудя се дали има момчета като Ландън някъде по света и защо,ако има,аз още не съм срещнала такъв? Прекрасен филм,определено един от най-любимите ми.
Crying or Very sad I love you
Върнете се в началото Go down
Lilith
Топ уста
Топ уста
Lilith


Брой мнения : 264
Birthday : 10.08.1994
Възраст : 29
Местожителство : ~Blue Sky~
Дата на регистрация : 04.04.2009

Последният филм,който изгледах... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 4 Icon_minitimeВто Авг 25, 2009 8:19 pm

Цитат :
Bring It On- Fight To The Finish
Абе... не ми беше толкова интересен, колкото останалите. Еван Последният филм,който изгледах... - Page 4 896439 Последният филм,който изгледах... - Page 4 896439 .

Bring it on 1 rulz. ^^
Иначе последният с нищо не се различава от другите, не ми хареса особено.

.Friday 13
Laughing , тотално съм поразена от тея американски бози.
Все по на зле върви, тцтц.
Върнете се в началото Go down
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Последният филм,който изгледах... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 4 Icon_minitimeСря Авг 26, 2009 4:50 pm

Изтекоха ми очите тая нощ...

Laws of attraction

Нищо особено - предвидим от самото начало. Поне се полюбувах на Джулиан Мур, ако не друго.


Little mermaid

По настояване на сестра ми. Накараме да си спомня колко невероятни анимации имат Дисни. <333


Silk

Дали бях в подходящо насроение - не знам, но му простих всичките недостатъци, само заради красивите пейзажи, и лилиите, и писмото...
Сигурно щеше да е по-добре да бях прочела първо книгата, но уви.


La vie en rose

Вълшебен е. Вълшебен. За мен. Много ми хареса, а Марион напълно си заслужава Оскара. Изключителна беше. Силви Тестю също ми харесва, макар това да е едва втори филм с нейно участие, който гледам. Много ми е чаровна. : )



L'appartement

Очаквах да ми хареса, ама чак пък толкова... Тръгна много добре, но по едно време настана такъв хаос, че почти се бях изправила права в стремежа си да не изпусна някой детайл и да осъзная връзките. Страхотен филм. Пак ще се гледа.
А актьорите! Ох, каква поредица от екстази ми донесе екранното приъствие на Венсан Касел и Моника Белучи. Страхотна двойка са. Неговият поглед и ушите... мъъррр. А Моника беше зашеметяваща, както винаги. Говорете, говорете ми на френски! Последният филм,който изгледах... - Page 4 614788 Аййй, страхотно семейство! <333
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
~ Fleurs d'automne ~
Новак
Новак
~ Fleurs d'automne ~


Брой мнения : 13
Дата на регистрация : 26.08.2009

Последният филм,който изгледах... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 4 Icon_minitimeСря Авг 26, 2009 5:44 pm

Закура

Адски забавен филм. Онова малкото момченце рулз <33
Кристен Стюарт <333 Тя си изигра ролята перфектно ( :
А онзи космонавта е адски готин Very Happy


Последната промяна е направена от ~ Fleurs d'automne ~ на Чет Авг 27, 2009 10:20 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Freak
The Girl From The Street
Freak


Брой мнения : 124
Местожителство : Heaven ^_^
Дата на регистрация : 02.04.2009

Последният филм,който изгледах... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 4 Icon_minitimeЧет Авг 27, 2009 8:09 am

Scarlett написа:
A walk to remember

Аз...аз...аз... Crying or Very sad много плаках,както винаги.Едва ли има път,в който да съм гледала този филм и да не съм ревала като малко дете.Много го обичам,много е въздействащ,много болезнен и красив.Чудя се дали има момчета като Ландън някъде по света и защо,ако има,аз още не съм срещнала такъв? Прекрасен филм,определено един от най-любимите ми.
Crying or Very sad I love you

Да,да,да! Тъкмо разглеждах темата,чудейки се какво да напиша за този изключителен филм и попаднах на твоето мнение.Мисля само да го цитирам,защото и при мен е точно така.
Crying or Very sad Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
Lilith
Топ уста
Топ уста
Lilith


Брой мнения : 264
Birthday : 10.08.1994
Възраст : 29
Местожителство : ~Blue Sky~
Дата на регистрация : 04.04.2009

Последният филм,който изгледах... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 4 Icon_minitimeЧет Авг 27, 2009 9:32 am

Ed Wood Lust

&
Big Fish

Тим Бъртън rocks!
Върнете се в началото Go down
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Последният филм,който изгледах... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 4 Icon_minitimeЧет Авг 27, 2009 5:01 pm

Léon: The Professional

Страхотен е. Невероятен. Актьорите. Матилда. Млякото. Растението. Въобще...
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
Angie
Бъбривец
Бъбривец
Angie


Брой мнения : 134
Birthday : 10.02.1994
Възраст : 30
Местожителство : маково поле
Дата на регистрация : 17.06.2009

Последният филм,който изгледах... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 4 Icon_minitimeЧет Авг 27, 2009 8:16 pm

силует. написа:
Léon: The Professional

Страхотен е. Невероятен. Актьорите. Матилда. Млякото. Растението. Въобще...


О-бо-жа-вам.
" I don't have TIIIIME for this Mickey-Mouse bullshit!" xDDD Gary Oldman ftw.

Аз гледах Hannibal.
Антъни is too awesome.
Върнете се в началото Go down
http://emontionrenting.webs.com/oneshots.htm
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Последният филм,който изгледах... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 4 Icon_minitimeСъб Авг 29, 2009 11:16 am

Защо не съм обръщала внимание на Люк Бесон досега!?

The fifth element

Омгомгомг, Гари Олдман е най-якият зъл гений на света. "But you can still count. Look it's easy. Look at my fingers, four stones, four crates, zero stones, ZERO CRATES!" <333
Самият филм е впечатляващ. Не само с визията си. ; )


Mysterious skin

Two boys. One can't remember. The other can't forget.

Много, МНОГО добър. Брутално-реален и вулгарен на момени, но добър. Момчетата - Джоузф Гордън-Левит и Брейди Корбет - играят страхотно. Препоръчвам, ако можете да го понесете, защото познавам много хора, които не могат.


Blind

Толкова красива история! Наистина съжалявам, че гледам филма чак сега. Той...тя...приказката...


Being Julia

Много хубави диалози, атмосфера, Анет Бенинг, Джереми Айрънс... а краят! Много обичам такъв
тип филми, трябва веднага да си потърся още...


Un long dimanche de fiançailles
a.k.a. A Very Long Engagement

Прекрасен, прекрасен! Имам слабост към Одри Тоту и Марион Котияр, много бяха красиви. Джоди Фостър също, макар че ми беше странно да говори на френски.
Последният филм,който изгледах... - Page 4 36616


Cold mountain

Толкова е хубав! Защо го гледам чак сега? И защо така упорито не харесвах Джъд Лоу? Явно се оказа по-силно от мен... Има страхотни очи. Последният филм,който изгледах... - Page 4 917585 Никол и Рене няма да ги коментирам - прекрасни и двете.


Some kind of wonderful

Приятен е филмът. Характерни персонажи - наивното момче, което литва по красивата мацка, бащата, който чрез сина си се опитва да осъществи това, което той самият не е успял, повърхностната сестра и т.н... Уотс, от друга страна, беше най-хубавото нещо през цялото време. ( Разбираемо - Мери Стюарт Мастерсън, все пак.)
Предвидим, но както казах - приятен с хубави и свежи диалози. Общо взето показва, че не всичко е такова, каквото си мислим, че е.
Любим момент: Целувката м/у Кийт и Уотс. <333



I❤️Huckabees

Останах много доволна от филма. Абсурдността тотално ме забавляваше. Ще го запомня с добро и предполагам, че ще го гледам отново, когато имам "екзистенциални проблеми". ; )


The Sweetest thing

Смях, смях, смях...


Последната промяна е направена от силует. на Нед Май 23, 2010 1:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Последният филм,който изгледах... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 4 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 2:24 pm

Alfie

Сякаш очаквах нещо повече. Някак... не ми влезе под кожата? Не знам, беше приятен, имаше своите моменти (календарът с думите<333), но не е моят филм.
Но да, Дъжд беше... да.

Closer

Страхотен и много любим. Толкова е... неустоим. Четиримата бяха прекрасни. То не бяха лъжи, то не беше чудо. Страхотни взаимоотношения. Страхотни диалози. Радваш се и същевременно се радваш, че нямаш връзка с някой от тези хора.



Ох, не че искам да спра с Джъд-посвещението си, ама вампирското яко ме е треснало. Сега отивам да си търся нещо такова, а под "вампирско" разбирайте добрите(?), стари кръвопийци, не блещукащи лиготии.


Queen of the dаmned

Току-що го изгледах, така че все още преосмислям впечаленията си. Акаша. <333 И саундрактът, между другото...


Последната промяна е направена от силует. на Вто Окт 13, 2009 1:18 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Последният филм,който изгледах... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 4 Icon_minitimeВто Окт 13, 2009 1:17 pm

Lost and delirious

Хубав е. Миша все пак дразни, но за сметка на това Пайпър беше много добра.
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
Lilith
Топ уста
Топ уста
Lilith


Брой мнения : 264
Birthday : 10.08.1994
Възраст : 29
Местожителство : ~Blue Sky~
Дата на регистрация : 04.04.2009

Последният филм,който изгледах... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 4 Icon_minitimeЧет Окт 15, 2009 10:55 am

9 <333
Невероятен. Просто. Задължителен!
Върнете се в началото Go down
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Последният филм,който изгледах... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 4 Icon_minitimeВто Окт 20, 2009 4:18 pm

Lilith написа:
9 <333
Невероятен. Просто. Задължителен!

<333
И на мен ми хареса, въпреки че го гледах с кофти звук. Последният филм,който изгледах... - Page 4 411761
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Последният филм,който изгледах... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 4 Icon_minitimeСъб Окт 24, 2009 1:58 pm

8 femmes

Еми не ми хареса, въпреки прекрасните актриси...
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
Lilith
Топ уста
Топ уста
Lilith


Брой мнения : 264
Birthday : 10.08.1994
Възраст : 29
Местожителство : ~Blue Sky~
Дата на регистрация : 04.04.2009

Последният филм,който изгледах... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 4 Icon_minitimeЧет Ное 05, 2009 12:53 am

Requiem for a dream
Беше прекрасен филм. Идеята, актоьорите [Джаред!!! <3], развръската... но ми беше толкова тежък, че 5 минути след края се взирах в черния екран. И още ми е някакво тежко, въпреки че се опитах да си оправя психиката с
Monsters vs. Aliens.
Който беше много много сладък. [да, pixar са най-големите, но и DreamWorks не се предават] Имаше просто моменти, на които се задавях от смях [отиде ми кифличката], обожавам анимации. Едно от нещата на този свят, което просто и ясно обожавам ^^
Върнете се в началото Go down
Scarlett
The Girl Next Door
Scarlett


Брой мнения : 453
Местожителство : Where all people are shoes
Дата на регистрация : 22.09.2008

Последният филм,който изгледах... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 4 Icon_minitimeЧет Ное 05, 2009 10:59 am

Jennifer's body

Брутална тъпотия.На средата на филма вече ми беше писнало и едва се сдържах да не го спра.Наистина не съм очаквала такава излагация,трейлърът беше що годе сполучлив,даже ми грабна интереса...
Меган Фокс беше ужасна,ролята изобщо не й отиваше,всичко беше супер изкуствено.Имаше сцени,които трябваше да изглеждат страшно,а бяха смешни и даже малко гнуснички.Филмът май имаше за цел да бъде някакъв ужас,а то си беше пълна боза.Скука,скука,скука.Препоръчвам ви да не го гледате.
Освен това аз много мразя филми,чийто край е сложен в началото и още от самото начало се досещаш какво ще стане.А всичко в този филм беше толкова очеизвадно,че се чудех защо изобщо са си тровили нервите да го правят час и половина.И само първите 5 минути бяха достатъчни да разбереш смисъла...
Та в общи линии съм много много разочарована.

Queen of the damned
Хареса ми,особено саундтракът.Очаквах малко повече,но все пак беше задоволително.
Върнете се в началото Go down
Lilith
Топ уста
Топ уста
Lilith


Брой мнения : 264
Birthday : 10.08.1994
Възраст : 29
Местожителство : ~Blue Sky~
Дата на регистрация : 04.04.2009

Последният филм,който изгледах... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 4 Icon_minitimeЧет Ное 05, 2009 5:25 pm

Jeux d'enfants
Влюбена съм <3 Толкова приказен филм ^^
Макар че приятелството им беше леко извратено ;d
И дааа, Марион! Последният филм,който изгледах... - Page 4 896439

Fight club
Къде съм спала не знам, обаче от много дълго време отказвам да го гледам. Просто така, защото всички го "превъзнасяха" [добре, че беше Мишо да ми натяква цяла седмица, дъх ;d].
Не знам дали има нужда от коментар тук.
Просто да отбележа, че се изкачва директно в топ класицията ми за любими филми <3
Върнете се в началото Go down
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Последният филм,който изгледах... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 4 Icon_minitimeЧет Ное 05, 2009 5:33 pm

Lilith написа:
Jeux d'enfants
Да, да! Обожавам го. Последният филм,който изгледах... - Page 4 36616

Lilith написа:
Fight club
Значи сега трябва да ми помогнеш да накарам Вили да го гледа. xD

Иначе аз гледах In the land of women. Не, не ми хареса. И въобще през цялото време се чудех какво прави Кристен. Еми тя просто не прави нищо. До момента поне с нищо не ме е убедило, че е способно това момиче.
Иначе Мег Раян е сладурана.
Ама като цяло можех да гледам нещо къде-къде по-хубаво.

О, да, и си преизгледах Chicago. Обожавам. <3 И си го имам на DVD вече, страшно е красиво. <3
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
Scarlett
The Girl Next Door
Scarlett


Брой мнения : 453
Местожителство : Where all people are shoes
Дата на регистрация : 22.09.2008

Последният филм,който изгледах... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 4 Icon_minitimeЧет Ное 05, 2009 7:24 pm

силует. написа:

Значи сега трябва да ми помогнеш да накарам Вили да го гледа. xD

Извинявам се за оффтопика предварително.
Монкоо,ще го гледам,обещавам Smile
Върнете се в началото Go down
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Последният филм,който изгледах... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 06, 2009 2:26 pm

^.^

Mary and Max

Дам, хареса ми [много].
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Последният филм,който изгледах... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 08, 2009 3:13 pm

My super ex-girlfriend

Глупав. Дори не го догледаж. Жалко, харесвам Ума Търман иначе.


Saturday night fever

Ох, ами не ми хареса. Иии, да, мисля да взема да си разсея впечатлението с Grease. <3


Heathers

Як е. Аз, така де, не очаквах. J.D. е ебати болното животно обаче. о.О
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
Freak
The Girl From The Street
Freak


Брой мнения : 124
Местожителство : Heaven ^_^
Дата на регистрация : 02.04.2009

Последният филм,който изгледах... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 10, 2009 8:14 pm

The Notebook.

Да, за стотен път, но... Последният филм,който изгледах... - Page 4 364616 Последният филм,който изгледах... - Page 4 364616 Последният филм,който изгледах... - Page 4 364616

На този филм рева повече и от на Титаник. Ох,такава съм лигла!

Но все пак.. Последният филм,който изгледах... - Page 4 364616 Последният филм,който изгледах... - Page 4 364616
Върнете се в началото Go down
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Последният филм,който изгледах... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 4 Icon_minitimeЧет Ное 12, 2009 8:47 pm

силует. написа:
the brothers bloom

най-напред веселият постер [искам жълт чадър!]. рейчъл уайз на моменти (включително и на постера) ми напомняше за уинона райдър.
иначе
- забавлявах се. марк беше страхотен, това е една от ролите, с която
вече ще го свързвам най-първо. а бум бум беше <3
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
Sponsored content





Последният филм,който изгледах... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Последният филм,който изгледах...
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Кой е последният албум...
» Любим филм?
» Най-добър филм за 2008
» Любим филм по книга?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Talk time :: Свободна зона :: Кино и телевизия-
Идете на: