Talk time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Talk time


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Последният филм,който изгледах...

Go down 
+7
Scarlett
Freak
Lilith
cuz i'm Cullen...
Jalice
smilexxagain
силует.
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Lilith
Топ уста
Топ уста
Lilith


Брой мнения : 264
Birthday : 10.08.1994
Възраст : 29
Местожителство : ~Blue Sky~
Дата на регистрация : 04.04.2009

Последният филм,който изгледах... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 07, 2009 12:48 pm

Gossip girl. Episod 1. Season 2.
След дълго отлагане най-накрая не можах да издържа и започнах втори сезон.
Блеър & Чък <3

---

Three words. Eight letters.
Say it and I`m yours.
<3
Върнете се в началото Go down
Angie
Бъбривец
Бъбривец
Angie


Брой мнения : 134
Birthday : 10.02.1994
Възраст : 30
Местожителство : маково поле
Дата на регистрация : 17.06.2009

Последният филм,който изгледах... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 08, 2009 10:27 pm

Припомних си колко много обичам 9ая Рота.
Лъгала съм се. Аз не го обичам, аз го обожавам.
Отдавна не ми се беше случвало да гледам филм на който да плача от началото до края без да издам нито звук.
Беше...пречистващо.
Върнете се в началото Go down
http://emontionrenting.webs.com/oneshots.htm
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Последният филм,който изгледах... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 09, 2009 11:14 am

"Baby on board" Down
"Choke" Последният филм,който изгледах... - Page 3 411865

"Mrs Henderson Presents" Smile
"Annie Hall" Rose
"Fur: An Imaginary Portrait of Diane Arbus" I love you
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
Teen Spirit
Бъбривец
Бъбривец
Teen Spirit


Брой мнения : 120
Birthday : 21.10.1992
Възраст : 31
Местожителство : Neverland
Дата на регистрация : 30.06.2009

Последният филм,който изгледах... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 09, 2009 2:27 pm

The Edge of love - Кийра Найтли, рулз! Very Happy
Филмът - ужасен, изобщо не ми харесва. Присъствието на Кийра ме накара да изтърпя всичките 180 минути обаче.
Върнете се в началото Go down
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Последният филм,който изгледах... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 12, 2009 6:35 am

17 Again- Ами, какво да ви кажа. Нормално филмче, такова тийнейджърско-бозаво, но пак става. Зак Ефрон беше добър.

Dollhouse- Както се изразих в темата за сериалчето, хареса ми. Не беше някой скучен сериал, колкото и да ми беше странен.
Върнете се в началото Go down
Angie
Бъбривец
Бъбривец
Angie


Брой мнения : 134
Birthday : 10.02.1994
Възраст : 30
Местожителство : маково поле
Дата на регистрация : 17.06.2009

Последният филм,който изгледах... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 12, 2009 9:03 am

Swing Kids.

Изключително млад Робърт Шон Ленърд, рус Крисчън Бейл, прекрасна музика и танци, невероятна идея - какво повече да иска човек?
Върнете се в началото Go down
http://emontionrenting.webs.com/oneshots.htm
smoke chiba
Новак
Новак
smoke chiba


Брой мнения : 12
Местожителство : Rosenthaler
Дата на регистрация : 12.07.2009

Последният филм,който изгледах... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 12, 2009 7:58 pm

Fighting
Добър беше,жалко само че нямаше субтитри.Иначе с кеф ще си го гледам като тръгне по кината.
Върнете се в началото Go down
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Последният филм,който изгледах... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 17, 2009 7:16 am

"Confessions of a Shopaholic" - Доволно розов и предвидим, но пък сладък Hugh...
"The Jane Austen Book Club" - Хареса ми. Беше приятен, малко захаросан, имаше забавни моменти и, разбира се, Джейн Остин + (отново) Hugh.
"17 Again" - Имах много по-ниски очаквания; едва ли ще го гледам пак, а и не вярвам да остане дълго в съзнанието ми. Zac ми противее, а Michelle е сладка.

След това, за да изляза от лигавото настроение:
"Reservoir Dogs" - Е това е. Обичам. ТА-РАН-ТИ-НО!!!
"Pulp Fiction" - I love you I love you I love you
"The Cable Guy" - Лелее, бях забравила колко го обичам. <3333 Jim! Jim! Jim! I love you
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Последният филм,който изгледах... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 17, 2009 11:43 am

1 сезон на ''CSI Las Vegas''.
Хипер интересно ми беше, сега даже съм на втория.

5-те излезли серии на J.O.N.A.S.

Умрях от смях. Толкова са глупави тия... имам предвит във филма. Стела и Мейсии Последният филм,който изгледах... - Page 3 224127 Последният филм,който изгледах... - Page 3 896439
Върнете се в началото Go down
Scarlett
The Girl Next Door
Scarlett


Брой мнения : 453
Местожителство : Where all people are shoes
Дата на регистрация : 22.09.2008

Последният филм,който изгледах... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 17, 2009 6:34 pm

Harry Potter and the Half-blood prince-филмът не е слаб,но не е и много силен.В сравнение с петата част са уловени много повече ключови моменти и принципно всичко е структурирано прекрасно,но имаше някой дразнещи изменения и добавени сцени,които в книгата липсват.Очаквах много повече от целувката на Хари и Джини -_- ,защото според мен връзката им трябваше да изиграе по-важна роля във филмът.Иначе съм очарована от Рупърт,показа прекрасна актьорска игра в този филм,много му отива комичния образ на Рон в повечето ситуация.Лавендър беше лепка и все пак беше някак недобре изграден образ.Няма да коментирам колко не мога да гледам лицето на Даниел,той просто ме отвращава с всяка изминала минута,въпреки че едва ли мога да си представя друг актьор в ролята на Хари.Бела,разбира се,беше великолепна.Хелена показа класа,както винаги.Том Фелтън според мен се справи брилянтно с ролята си,Драко беше точно такъв,какъвто очаквах в борбата си за бъде силен,когато не може,защото си е слабак /казвам го,макар да го обичам <33/.
Липсваше ми погребението на Дъмбълдор,принципно в книгата за мен беше много важна част,излях много сълзи на нея.Да ви кажа,очаквах нещо повече от Алън Рикман в този филм,незнайно защо,но си бях изградила една по-възвишена представа за Снейп в шестата част.Разбира се,нямам оплаквания от играта му,просто не беше онзи Алън,когото помня от предишните части.Хм..Слъгхорн,да споделя,според мен беше идеален.Актьорът се справи много хубаво с ролята си.
Периодът от филма,в който Хари беше под въздействието на Феликс Фелицис беше страшно комичен и искрено се смях.
Ам има още адски много,но ще спра до тук.Горещо препоръчвам на всички да го гледат при първа възможност,защото за един истински фен на книгите чувството да види екранизацията на любимия роман е прекрасно.Независимо,че това е вече шестия филм,тръпката си е същата,както винаги.
О,и един съвет-отидете положително настроени към филма.Ако не го направите,ще забележите много повече кусури от мен.
Върнете се в началото Go down
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Последният филм,който изгледах... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 24, 2009 9:37 pm

Harry Potter and the Half-blood Рrince- Знаачи, Дейвид Йейтс искам да го осъдя. Не стига, че отложи премиерата на филма с поне половин година, самата лента не бе добре направена. Ефекти- колкото искаш. Игра... не съм сигурна. На някой да му направи впечатление, че Хари с появи точно един път с белег? Аз съм потресена. Ема и Рупърт бяха много добри. Особено Руп. Супер много се изкефих на момента под действието на любовния елексир. Умрях от смях. Тъм... обичам момента с Кейти Бел. Толкова чисто направен, светъл такъв, пък какво всъщност се случва. Забелязах грацията, с която се издигна тялото й и това най-много ми хареса. Харесах си Конрак. А какъв е тоя превод- Конрак? Не беше ли Конрад? Лавендър- тъпа шматка. Честно, и актрисата не ми хареса. Аз щях да съм по-добра. Laughing Такамм.. Том и Хелена I love you. Отлична игра... истински се нарадвах на момента на Хелена със Снейп и когато запали къщата на Хагрид. А Том.. ох, Том... само да го срещна.. какво му готвяя.. Rolling Eyes Беше... брилянтен. Особено във сцената с Дъмбълдор. Оле, толкова се изкефих!
Малкия Том Риддъл. Изключително талантливо момче, т.е. племенника на Ралф. Сега да добавя за по-големия Риддъл. Абе т'ва момче нещо май не му пукаше, че говорят за хоркрукси. Абе не знам как да го опиша.. някакси.. ох, незнам. Не ми допадна.
Сега... нещо не ми се навързаха нещата... защо Хари го дръпнаха в езерото? Защо Джини беше с Хари в Нужната стая и тя скри книгата? И защо там се целунаха? А какво правеха Бела и Фенерир при Хралупата? Погребението защо го нямаше? Защо Хралупата изгоря? Каква беше тая глупост с гарата? Имам толкова много въпроси. Много мрънкам, но нищо. Очаквах филма да се навърже повече с книгата. Охх..
Култувия момент: целувката. Ако беше на правилното място щях да съм доволна.
Къде ми е големия бой с пръчки накрая? Доколкото си спомням всички от ВОДА и професорите се биеха със смъртожадни, Бил беше нахапан... остава във седмата част да пропуснат сватбата и ще е идеално... добре де, млъквам.
Филма ми хареса като цялоо. Не знам защо. Няма значение. Охх!!

Driving Lessons
Обичам Руп. Ама защо английските филми са толкова странни? Някакви такива.. абе хипер странни! Както December Boys. И него гледах.

Wild Child- За поне 5 път го гледам. Супер сладко филмче. Вили ще го хареса.
Върнете се в началото Go down
Scarlett
The Girl Next Door
Scarlett


Брой мнения : 453
Местожителство : Where all people are shoes
Дата на регистрация : 22.09.2008

Последният филм,който изгледах... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 25, 2009 7:58 am

cuz i'm Cullen... написа:
Driving Lessons
Обичам Руп. Ама защо английските филми са толкова странни? Някакви такива.. абе хипер странни!

Напълно съм съгласна.Рупърт е много голям сладур,но филмът е пълна тъпотия.И аз го гледах наскоро...

Гледах също така:
Fired up,което си е тип колежанска простотия с мажоретки и футболисти,които се опитват да забият мажоретките и все пак става за убиване на времето.
Super sweet 16-не ми хареса особено,самият сюжет ми се стори безмислен и прекралено изтъркан,защото още от самото начало всички разбират какво ще се случи.Досадно е.
Down to you-да си призная,че очаквах нещо повече от Джулия Стайлс,принципно много я харесвам,както и Фреди,ноо самият сюжет не беше особено силен.Нещо не ме грабна.
Върнете се в началото Go down
Lilith
Топ уста
Топ уста
Lilith


Брой мнения : 264
Birthday : 10.08.1994
Възраст : 29
Местожителство : ~Blue Sky~
Дата на регистрация : 04.04.2009

Последният филм,който изгледах... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 25, 2009 2:24 pm

Harry Potter and the Half-blood Рrince

Чакането две години определено си струваше. Този филм беше определено най-добрият до сега и определено надмина така любимата ми стая на тайните.
Атмосферата беше невероятна, усетих я. Ефектите също.
Всяка сцена беше идеално изработена, нямаше нещо ненамясто, нямаше и слаби сцени. Освен може би сцената в кабинета на Дъмбълдор, когато каза на Хари за спомените. Някак много бързо беше всичко, не обърнаха много внимание на тези спомени. Но както и да е.
Актьорската игра също смея да твърдя, че беше добра.
Рупърт отново обра точките, толкова е перфектен за Рон. Под въздействието на елексира беше просто убиец, не можех да си взема дъх от смях.
Ема беше някак... много Хърмаяни. Защото точно така си я представях в шеста книга.
И Даниел не игра лошо, тук ме спечели. Досега не виждах никаква актьорска игра от него, но в този филм това се промени.
Алън и Хелена бяха неотразими. "Аз убих Сириус Блек" Как да я мразя, де? ;D
Сиси [Циси xDDDD] трябваше да е по-млада :/ Че той Луциус изглежда по-млад. Справи се с ролята, но това не променя факта, че беше старичка.
Евана е толкова добра, очаква я светло бъдеще като актриса, жалко, че досега няма никакви други роли.
Том I love you е мой, от сега да кажа! ;P Изигра перфектно Драко, всеки момент, всяка емоция. Липсваше ми момента с Миртъл ;/
Моят Майстор Драчко дето поправя цяла година един шкав Последният филм,който изгледах... - Page 3 969305 .
Цитат :
Изключително талантливо момче, т.е. племенника на Ралф.
*кима*
Но никога няма да им простя, че смениха актьора за Риддъл-тийнейджър. В него имаше толкова много волдеморско.
Никога няма да им простя и, че пропуснаха момента, където Хари душеше Мънгънгус, мухахаха.
Много много се накефих като инфера хвана Хари, хах.

Разбира се имаше някои неща, които не ми се вързваха. Ама въобще. Пожара у Уизли. Защо изобщо беше тази сцена? Не разбрах. Да, също това, че Джини скри учебника ?! Или за безоара. Хари от къде знаеше за него? Нямаше го момента, където прочита за него.
Погребението на Дъмбърдор също.
Но и така свърши страхотно. Не могат все пак да набутат всичко вътре.
Беше перфектно. Може би, защото очакванията ми бяха по-ниски. Може би, защото толкова много го чаках.
Но беше перфектно. I love you

Надявам се Даровете на смъртта да е още по-невероятен.

Lost
колко маловажно ще прозвучи това след ХП незнам ;D

Сезон 1. Гледала бях само 2, по ирония на съдбата ;D
Но пак ще го гледам, велик сериал е.
Не мога да се наситя на Сойер/Джеймс/Джош... апф, много му станаха имената на това хубавото русо. I love you
Върнете се в началото Go down
Teen Spirit
Бъбривец
Бъбривец
Teen Spirit


Брой мнения : 120
Birthday : 21.10.1992
Възраст : 31
Местожителство : Neverland
Дата на регистрация : 30.06.2009

Последният филм,който изгледах... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 25, 2009 4:08 pm

Цитат :
Не мога да се наситя на Сойер/Джеймс/Джош... апф, много му станаха имената на това хубавото русо. I love you

Отдавна не бях чувала по - верни думи.
Сойер е велик! cheers

Гледах Ghosts of girlfriends' past... нищо особено, жалко за Макконъхи. Но какво да се прави - звезден състав, калпава модерна адаптация по Дикенс ... филмът не ми хареса изобщо.
Върнете се в началото Go down
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Последният филм,който изгледах... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 31, 2009 1:07 pm

Harry Potter and the Half-blood Рrince

Хей, какво е онова повръщано ей там? О, чакай, това е новият Harry Potter.

Ега ти смехорията. То не бяха любовни мъки, дебилни физиономии (Рупърт най-вече) и прочее идиотщини.

Нямаше погребение, нямаше къщата на Гонт. Значи, на практика, го гледах по навик заради Хелена/Бела и Алън/Снейп. Което ми напомня, че Нарциса не ми харесва никак. Искам нова Сиси. Пък. -.-

О, а пък инфериите бяха такива Ам-Гъл-чета. А Дъмбълдор като запада се сетих за Елизабета от "Дракула". :o xD

И Том от "Стаята на тайните" беше по-готин. Този беше толкова... зализан?

А каква, да му се не знае, беше онази сцена с мацката от кафенето!? :о

Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Последният филм,който изгледах... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 02, 2009 3:49 pm

"Franklyn"
и ме остави със смесени чувства. Бих казала, че ми хареса. Изключвам края, който ми стоеше малко като зашит.
Като цяло, най-вече Джонатан Прийст и героинята на Ева Грийн (пък и самата тя) правят филма интересен. Останалите две истории бяха скучновати и някак напълни...
Мийнуайл сити и Лондон бяха много красиви обаче.
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Последният филм,който изгледах... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 3 Icon_minitimeПон Авг 03, 2009 7:49 pm

Hannah Montana The Movie- Да си призная, очаквах го с голямо нетърпение. Харесвам Майли Сайръс, каквото и да говорят прителите ми, така че много се зарадвах на новината, че най-сетне мога да си го изтегля. Филмът не беше каквото очаквах, нещо Били Рей не ми хареса. Беше винаги обиден. Макар че в това му се съдържаше ролята. Но няма значение. Лукас Тил беше добър, все пак филма не беше труден за изиграване, дори и аз бих могла да се справя. Но не с ролята на Майли. Реване, сменяне на настроения, падане от покриви... филмчето като цяло беше сладко, не беше това, което очаквах, но ми хареса. Enjoy (:
Върнете се в началото Go down
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Последният филм,който изгледах... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 04, 2009 2:49 pm

The Hangover

Не беше толкова лошо, колкото очаквах. (:


Tais-toi!

'- Обрали са магазин. Взели са 15 евро и пърдяща възглавница.' xD

'- Спиш ли?
- Вече не.
- Не исках да те будя, но това не ми харесва.
- Кое?
- Момичето. Настанява се като в къщи... Може да ни обере.
-Кое точно? Пърдящата възглавница?' xD




Laughing Laughing Laughing


Последната промяна е направена от mo.rka на Сря Авг 05, 2009 8:53 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Последният филм,който изгледах... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 05, 2009 4:23 pm

Interstate 60: Episodes of the Road

Исках да си припомня колко го обичам. Иии... да, обичам го. <333




Women Talking Dirty

Не че беше нещо особено, но ми хареса. Приятен беше, бих повторила. А Хелена беше, както винаги, доволно красива и луда.
Обичам английски филми. :]
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Последният филм,който изгледах... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 3 Icon_minitimeЧет Авг 06, 2009 1:50 pm

Driving Lessons

Не мога да кажа дали оправда очакванията ми, защото нямах такива. Не беше особено оригинален, но не мисля, че мога да кажа, че е бил и тъп. Не ми е и харесал, въпреки че нямаше нито един момент, в който да помисля да го спра. Мисля, че причината за това беше Джули, много я харесвам.
От друга страна, Рупърт с нищо не промени мнението ми, че е бездарен.



Ice Age: Dawn of the Dinosaurs

Много свежо ми дойде. Сид и Бък. <3333




Calendar Girls

Струва ми се, че никога не съм го гледала от край до край или ако съм, то не съм го следяла внимателно. И въпреки това отдавна не съм се забавлявала така.
Чудесна игра и атмосфера през цялото време.
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
Lilith
Топ уста
Топ уста
Lilith


Брой мнения : 264
Birthday : 10.08.1994
Възраст : 29
Местожителство : ~Blue Sky~
Дата на регистрация : 04.04.2009

Последният филм,който изгледах... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 15, 2009 9:50 pm

The secret life of bees
Неописуемо ми въздейства този филм. Изцяло ме погълна, отдавна не бях гледала нещо подобно ^^

Push
Отначало резюмето не ме впечатли - нищо ново все пак - но реших да го гледам заради Дакота, чиято игра не мисля, че има нужда да коментирам .
Всъшност филмчето беше страшно приятено, зарежда с енергия.

Whisper
Не беше страшен, повечето моменти ми бяха забавни.
На кого му пука --> Джош I love you

Coraline

Ай, ай, ай. Обичам го <3
Споменах ли, че обичам хорор-анимации? И да съм, не съм оточнила колко много, много, много.
Върнете се в началото Go down
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Последният филм,който изгледах... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 16, 2009 12:59 pm

Lilith написа:
The secret life of bees
Неописуемо ми въздейства този филм. Изцяло ме погълна, отдавна не бях гледала нещо подобно ^^

Push
Отначало резюмето не ме впечатли - нищо ново все пак - но реших да го гледам заради Дакота, чиято игра не мисля, че има нужда да коментирам .
Всъшност филмчето беше страшно приятено, зарежда с енергия.
Аз какво казах? Че това са страхотни филми?
Върнете се в началото Go down
Angie
Бъбривец
Бъбривец
Angie


Брой мнения : 134
Birthday : 10.02.1994
Възраст : 30
Местожителство : маково поле
Дата на регистрация : 17.06.2009

Последният филм,който изгледах... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 16, 2009 2:26 pm

mo.rka написа:
Interstate 60: Episodes of the Road

Исках да си припомня колко го обичам. Иии... да, обичам го. <333

Хайде да го обичаме заедно!

Аз гледах Epic Movie. Ми тъп беше. -_-
Върнете се в началото Go down
http://emontionrenting.webs.com/oneshots.htm
Lilith
Топ уста
Топ уста
Lilith


Брой мнения : 264
Birthday : 10.08.1994
Възраст : 29
Местожителство : ~Blue Sky~
Дата на регистрация : 04.04.2009

Последният филм,който изгледах... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 23, 2009 12:09 am

Бррр, най-много от всичко мразя пародии :/

Little Miss Sunshine
Мислех си, че няма накъде повече да го заобичам.
Ами имало ;D

WALL-E
Прекрасно прекрасен ^^ totaly love it!

Greek
Целия първи сезон. Зомбясах, честно. Но си струваше.
Капиииии <3
Върнете се в началото Go down
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Последният филм,който изгледах... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 3 Icon_minitimeПон Авг 24, 2009 7:44 am

Stupeur et tremblements

Хубав беше, хареса ми. (:
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
Sponsored content





Последният филм,който изгледах... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Последният филм,който изгледах...
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Кой е последният албум...
» Любим филм?
» Най-добър филм за 2008
» Любим филм по книга?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Talk time :: Свободна зона :: Кино и телевизия-
Идете на: