Talk time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Talk time


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Последният филм,който изгледах...

Go down 
+7
Scarlett
Freak
Lilith
cuz i'm Cullen...
Jalice
smilexxagain
силует.
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Lilith
Топ уста
Топ уста
Lilith


Брой мнения : 264
Birthday : 10.08.1994
Възраст : 29
Местожителство : ~Blue Sky~
Дата на регистрация : 04.04.2009

Последният филм,който изгледах... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 13, 2009 7:49 pm

2012.
Наистина много много ми хареса <3
Историята, ефектите, искаше ми се да вляза във филма, честно!
*да бе, за края на света става дума, нямате глешка ;d*
иии Саша! Very Happy
Саша беше прекрасеееен. Саша, Саша, Саша!
Върнете се в началото Go down
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Последният филм,който изгледах... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 5 Icon_minitimeСъб Ное 21, 2009 9:30 pm

mirrors

ама заради инцидент не го догледахме. и да, нормален хорър. кръвта явно трябва да компенсира липсата на смислен диалог, защото половината реплики или звучаха супер познато, или бяха накъсани, неясни, "не-ми-вярваш-ама-аз-съм-железен-пич" глупости. сериозно, вече съвсем ще се откажа от груповото гледане на филми, освен с подбрани хора.

пък аз имах толкова идеи за хубаво прекарване на вечерта. .-.
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Последният филм,който изгледах... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 13, 2009 6:35 pm

Cats

Божествен е. Винаги го гледам със страшно удоволствие (какво говоря - изпитвам истински душевен екстаз), въпреки че ме натъжава. И все пак, де, гениално.
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Последният филм,който изгледах... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 5 Icon_minitimeЧет Дек 31, 2009 9:58 am

27 Dresses

Всичко, което се очаква от такива филми, го имаше - нищо повече.


Revolutionary Road

Усещам просто как изтривам спомените от "Титаник". В този филм Лео и Кейт трябва да бъдат запомнени като екранна двойка. Изключителни са.


Torchwood
season 1, ep. 1-3

Бавно, но славно. Обичам Джак и Оуен. Не ми се мисли колко ще ги обожавам до края на сезона. =D
Иначе трети епизод най-много ми хареса до момента, въпреки че и втория беше добър.
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
Angie
Бъбривец
Бъбривец
Angie


Брой мнения : 134
Birthday : 10.02.1994
Възраст : 30
Местожителство : маково поле
Дата на регистрация : 17.06.2009

Последният филм,който изгледах... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 5 Icon_minitimeНед Яну 03, 2010 3:13 pm

/off OWEN HARPER FTW 4EVA I WUV HIM SOOO MUUUCHCHCHHCHCHC!!!!1111112222. да де, не ми обръщайте внимание xD off\

Dorian Gray

Хареса ми (: Трудно познах КОлин Фърт. Но Бен Барнс е сладур.
Върнете се в началото Go down
http://emontionrenting.webs.com/oneshots.htm
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Последният филм,който изгледах... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 5 Icon_minitimeНед Яну 10, 2010 7:21 pm

Чудничко е да имаш филми под ръка, когато страдаш от безсъние =>


Julia and Julie = Всъщност е много приятен, стига да преглътнеш Ейми Адамс, защото ми е много захаропамухеста (=D) + Мерил Стрийп. Не че имам против нея, всъщност си играе ролята чудестно, ама точно в този филм не я харесвам. Звучеше ужасно дразнещо и превзето. Окей де, знам, че пресъздава маниерите и начина на говорене на Джулия Чайлд, обаче направо ми танцуваше степ в/у нервите. Но като цяло ми хареса, де, огладнях ужасно много след него. xD

2012
= Ъм, да, доволно много ефекти. Държи ти вниманието, докато го гледаш.

Sherlock Holmes = Страшно много ми хареса. Актьорският състав беше неверотен, но и много добре си свърши работата. Диалогът и действието бяха на ниво, така че нито ми доскуча, нито спрях да се забавлявам дори за момент. И да, бих го гледала отново (и отново)... avec plaisir. ;]
М/у другото, обожавам Rocky road to Dublin. Много й се израдвах. <3

Birthday girl = Мне, не ми хареса. Всъщност аз и не очаквах много, гледах го заради Никол. Е, спокойно можех и да го пропусна...

You, me and Dupree = Nothing special ... Последният филм,който изгледах... - Page 5 478376


Torchwood [season 2] = Така де, вече казах, че мега-много го обичам и няма да го повтарям (въпреки че току-що го направих xD). Има супер интересни и разнообразни епизоди. Има някои, от които и сега ме побиват тръпки. ^ И е обърнато много внимание на отношенията между хората в екипа, хората в екипа и другите хора, хората в екипа и извънземните, хората попринцип... xD
което ме подсеща, че обожавам епизода от първи сезон за Тош и извънземната... <333
О, да, обожавам екипа. Да. Особено Оуен. Ама това май вече е пределно ясно. Точно заради това все още не съм изгълтала трети сезон (добре де, започнах го и всъщност изглежда доста интересен, обаче ми е странно без Тош и Оуен). Ужасно много ми е жал за Тош. По дяволите, беше толкова сладка, а никак не й вървеше, особено в любовта. Адски много я харесвах. Може би на второ място след Оуен. <3
Янто също се поразчупи. Повече го харесвам така. Smile

Иначе ха-ха - "1 392 умирания по-рано". Горкият Джак. И, бтв, Джак с бакенбарди = lmao. =D

///Да, признавам си, не се досетих, че Torchwood е анаграма на Doctor Who... ///


+

300 пъти трейлърите на Alice in Wonderland. Човече, велико ще е, само трейлърите са вълшебни, не ми се мисли за останалото. <3
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Последният филм,който изгледах... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 5 Icon_minitimeПет Яну 22, 2010 12:13 pm

The Imaginarium of Doctor Parnassus
Възхитена съм! Невероятно и красиво пътуване из дебрите на въображението, страхотен сценарий и жестока актьорска игра. На Том Уейтс много му отива да бъде Дявола, а актрисата, която играеше Валентина, е просто невероятна. Последната роля на Хийт Леджър отново беше различна и изпълнена майсторски. Поклон. Адмирации и за приятелите. Wink


А Антон ми беше познат от някъде...
"Doctor Who": 'Evolution of the Daleks' и 'Daleks in Manhattan'
=d


The Nines
Не съм сигурна до каква степен ми хареса, защото няколкото твърде очевидни прилики с "Ефектът на пеперудата" ми развалиха почти цялото удоволствие. От другата страна, хареса ми начина, по който се преплетоха световете.
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Последният филм,който изгледах... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 5 Icon_minitimeПет Мар 19, 2010 9:23 am

wild things
мда, кевин е ужасно секси, иначе филмът по-скоро ми хареса.
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
Lilith
Топ уста
Топ уста
Lilith


Брой мнения : 264
Birthday : 10.08.1994
Възраст : 29
Местожителство : ~Blue Sky~
Дата на регистрация : 04.04.2009

Последният филм,който изгледах... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 5 Icon_minitimeПон Апр 12, 2010 7:47 pm

Алиса в страната на чудесата
Чудесен еее <3 Особено на 3D!
Алиса беше уникална в ролята, Шапкаря няма да го коментирам =D
Хелена беше неотразима както винаги: Off with their heads! ^.^
Само Ан Хатуей буквално ме издразни в ролята на бялата кралица. Твърде превзета беше :/
Well, Тим Бъртън определено си знае работата, прекрасно пресъздаде историята :>
Върнете се в началото Go down
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Последният филм,който изгледах... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 5 Icon_minitimeВто Апр 13, 2010 10:57 am

Gia
Girl, interrupted


Много добри, много любими (особено вторият), и двата наклонят везната в полза на Анджелина.
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
Sponsored content





Последният филм,който изгледах... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм,който изгледах...   Последният филм,който изгледах... - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Последният филм,който изгледах...
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Кой е последният албум...
» Любим филм?
» Най-добър филм за 2008
» Любим филм по книга?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Talk time :: Свободна зона :: Кино и телевизия-
Идете на: