Talk time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Talk time


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Doctor Who / Доктор Кой

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Angie
Бъбривец
Бъбривец
Angie


Брой мнения : 134
Birthday : 10.02.1994
Възраст : 30
Местожителство : маково поле
Дата на регистрация : 17.06.2009

Doctor Who / Доктор Кой Empty
ПисанеЗаглавие: Doctor Who / Доктор Кой   Doctor Who / Доктор Кой Icon_minitimeСъб Ное 21, 2009 10:46 pm

Усещам нуждата от тази тема!

Doctor Who / Доктор Кой Tenth-doctor-who-785475_1229619824_crop_550x397

Доктор Кой е британски сай-фай сериал, продуциран от ВВС. Той проследява приключенията на мистериозния извънземен пътешественик из времето и пространството, наречен просто "Доктора", който пътува със своя кораб ВИОИВК (TARDIS на английски от "Time And Relative Dimensions In Space. Българския превод е Времеви И Относителни Измерения В Космоса), който, на външен вид, прилича на телефонна кабина от 50те години. Със своите спътници, Доктора среща много приятели и врагове, с които преживяват невероятни приключения.
Оригиналният "Доктор Кой" датира още от 1963 година до 1989. Успешно се завръща през 2005 под продукцията на ВВС Wales в Кардиф. "Доктор Кой" има два spin-off сериала - Torchwood и The Sarah Jane Adventures. Главната роля се се е играла досега от десет различни актьора, а сменянето им се обяснява с възможността на Доктора да се регенерира, като по този начин променя външния си вид. Често, различните Доктори са разглеждани като различни герои до такава степен, че съществуват епизоди, в които различните Доктори се срещат. В момента главната роля се изпълнява от британския актьор Дейвид Тенант, който е обявил, че напуска сериала от 2010. Щафетата ще се поеме от Мат Смит.
На 15.11.2009 излезе най-новия епизод на Doctor Who - The Waters Of Mars. Предвидени са и два коледни специални епизода, където за пръв път ще се появи и новия единайсети Доктор.
=.=
моето мнение утре, сега ми се спи. :Р
Върнете се в началото Go down
http://emontionrenting.webs.com/oneshots.htm
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Doctor Who / Доктор Кой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Doctor Who / Доктор Кой   Doctor Who / Доктор Кой Icon_minitimeНед Ное 29, 2009 6:11 pm

Angie написа:
Усещам нуждата от тази тема!

Изпревари ме. xD

Нарочно си забавих поста, докато приключа с трети сезон. ^

Аз съм тотално, безвъзвратно и лудо влюбена в Доктора сериала. Както вече казах, това е единственият сериал до момента, който ме е накарал да прекарам толкова часове пред компютъра. Толкова е инересен, забавен, оригинален, и... и ... страхотен. По невероятен
начин съчетава и комедията, и драмата, и екшъна, и зловещите моменти в абсолютно нужните количества.
Наясно съм, че коментарът ми ще е разхвърлян, обаче наистина е трудно да обобщя всичко, което Докторът
предизвиква. ^ И да, ще спомена някой епизоди, но това не означава, че омаловажавам останалите, просто сериалът е толкова всеобхватен, че ми е трудно да говоря за всички в един пост.
Предупреждавам, че ще спойля, някъде - неволно, някъде - не, но няма да маркирам, така че четете на своя отговорност. :р
Преди да забравя, ще спомена, че Fathers's day ме хвърли в егати умилението. ^.^
The Empty child, съответно и The Doctor dances бяха едни от най-зловещите епизоди изобщо. Цялата атмосфера, визия и идеята изобщо все още ме карат да потръпна (но от друга страна ми става забавно само като се сетя за Джак). В крайна сметка обаче... Are you my Mummy?
Ииии, да, харесвах Кристофър и малко трудно преживях регенерирането, обаче Дейвид направи нещо изключително за тия три сезона и нищо чудно да си остане като най-добрия Доктор. [В тая връзка, не знам как ще преживея тази промяна и силно се надявам недоносчето Мат Смит да се справи добре, защото иначе ще е страшно жалко (впрочем, не съм го гледала никъде; има ли къде?)]
The Girl in the fireplace е изключително красив епизод. И като визия, и като идея. Дори mister thick-thickity-thick-face беше красив. Тhe Impossible planet и The Satan pit също представляваха интересна идея, подплътена с много екшън и напрежение.
А пък Blink е един от най-любимите ми епизоди от трети сезон. Идеален е просто. Всичко беше пиптано и разказано по страхотен начин. Сериозно, дори аз не мигах по едно време. И цялата тази timey-wimey история... Изобщо, това е едно от най-хубавите неща в сериала - никога не знаеш на какви цепнатини, дупки, пространствено-времеви изкривявания и прочее неща ще попадне Доктора; никога не знаеш какво те очаква следващия път и с кого ще се срещнеш (отново =D ).
Human nature и Family of blood също са ми много любими, защото са толкова различни. По някакъв начин разчупиха нещата, показвайки тази различна реалност. Само да спомена, че Семейството също беше посвоему много зловещо, най-вече синчето. Наистина докарваше адски психясалото изражение. Краят на FOB беше трудносмилаем, наистина се разчувствах.
И, Боже, Utopia, The Sound of drums и Last of the Time Lords са просто... леле. Уникални. Господарят е... омг, супер преживяване бяха тия епизоди, показващи един Господар на времето и лудостта му. Наистина, само психопат може да причини това на когото и да било. Да не ви казвам как само се чувствах, докато гледах Доктора така. Беше... отвратително. Разбира се, Машината на Парадокса е шедьовър, наистина. А Джак се оказа... омг. Не, не, не, трудно е за възприемане. Във всеки случай, стоях и повтарях "невъзможно!" с Доктора и Марта. <3 Въобще представлявах едно: : O през тия... не знам колко часа точно. =D
С Марта, между другото, свикнах. Искам да кажа, харесвам я, няма смисъл да я сравнявам с Роуз, те са съвсем отделни личности, и все пак тя също допринесе за развитие на Доктора, въпреки че не й се получи работата.
Иначе Отверката е най-яката джаджа във Вселената изобщо. =D

[Апф, май нищо не излезе. . .]

В момента гледам четвърти сезон, но ще го коментирам после. :р


Последната промяна е направена от силует. на Вто Дек 29, 2009 7:01 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
Angie
Бъбривец
Бъбривец
Angie


Брой мнения : 134
Birthday : 10.02.1994
Възраст : 30
Местожителство : маково поле
Дата на регистрация : 17.06.2009

Doctor Who / Доктор Кой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Doctor Who / Доктор Кой   Doctor Who / Доктор Кой Icon_minitimeНед Ное 29, 2009 8:15 pm

Добре де, нека и аз.

Та дъх, обичам Доктора.
Почнах да го гледам това лято, препоръча ми го една приятелка и ... и умрях и се родих и пак умрях. Описва се просто - обичам. Обичам да се смея до припадък, обичам да настръхвам, обичам да плача на някои епизоди, обичам да се погнусявам от извънземните, обичам и да крещя "БЯГАЙ!" Изядох и четирите му сезона за напълно отрицателно време и ми е най-любимия сериал ... евър.
Детайлно: Докторът е най-любимия ми телевизионен персонаж евър. Харесвах Екълстън определено, коженото му яке беше мноого секси, а особено като се ухилеше и кажеше "FANTASTIC" - ей това беше незаменимо просто. The Empty Child и The Doctor Dances, Dalek също са ми любимите епизоди от втори сезон, както и всичките галимации със Сателит пет, особено като вкараха Крис в Big Brother и онзи Anne-droid XD Тук трябва да спомена и, разбира се, Джон Бароумън, изключителния Джак, който е прекрасен не само в Доктора, но и спин-оф-а Torchwood (макар че любимия ми герой от там е Owen Harper, ама не му е тук мястото за това), като целуна Крис направо щях да си примра от кеф Very Happy Регенерацията беше тъжна, наистина. Много тъжна. Но и появата на Дейвид Тенант беше изключително феноменална. Двата Доктора са напълно различни, разбира се, което се вижда пределно ясно в коледния спешъл The Christmas Invasion, виждаме и как Роуз постепенно свиква с новия Доктор и в началото на втори сезон те пак са размазващ екип. Доктора е много по-човешки, особено както го представя жабльо Дейвид.
А спътничките на Док са ми все симпатични, като все пак Роуз ми води класацията (върл TenRose фен, какво да се прави). Голяма сладурана е, адски сладка, а и превърна Доктора много повече в човек, отколкото се очакваше от него. Само дето накрая я оставиха в едно положение, в смисъл хем вълкът сит, хем агнето цяло, което си беше ... тъпо. А Марта също ми е симпатична, тя е единствената, която може що-годе да следи мисълта на Доктора, ама хич не й върви в любовта Very Happy А Дона е МНОГО сладка! Такива бисери ръси, а такъв смях като в четвърти сезон нямаше просто. Докато Роуз и Марта са нещо като влюбени ученички пред Док, то Дона му е малко като по-голяма сестра, готова да го зашлеви зад врата когато сгафи нещо. А и дядо й е пич.
Тук май е мястото и да спомена, че Doomsday беше отвратителен епизод, просто ужасен, особено края му, плаках с глас около три часа и пет-шест дни бях като в транс.
Обожавам и извънземните. Най-хубави бяха тези в Fear Her, много ми харесаха, а и самата идея на епизода беше хубава^^ Най-противни са ми киберхората, особено като се замислиш, че някога са били хора, а и там като ги отваряха да видят от какво се състоят ... бррррррр. А далеците не са ми чак толкова страшни - приличат на пиперници със стърчащи от тях миксери. А и плачещите ангели от Blink бяха ужасни, после не можех да мина покрай статуя без да я гледам с опулени очи. xD
Влюбена съм в the sonic screwdriver! Сериозно, това е най-великата джаджа във вселената :Р А и TARDIS - а е много симпатичен. И представете си, отглеждали са ги.
Господарят е велик персонаж. Просто невероятен. И ще се върне тази Коледа! <3 Не мога да чакам просто, велико ще е .
А ако трябва да пиша цитати, ще са към сто. Very Happy Но класацията ми се води от wibbly wobbly timey wimey.
Сто процента изпускам нещо, но така е, не мога да се изкажа пълно, само ще кажа, че това е сай-фай сериал, който ще се хареса на всички, дори тези, които не са много по тея работи (като мен). Просто ... гледайте (:
Върнете се в началото Go down
http://emontionrenting.webs.com/oneshots.htm
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Doctor Who / Доктор Кой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Doctor Who / Доктор Кой   Doctor Who / Доктор Кой Icon_minitimeПон Дек 28, 2009 1:45 pm

Няма да си крия написаното в спойлери. Няма смисъл, ако някой ще чете, да се чувства предупреден.

Епизодите с Библиотеката са брилянтни. Гледам ги пак и пак, и пак. Да не говорим колко време вече си блъскам главата с Ривър Сонг... Момиченчето е много сладко.

The Waters of Mars беше много хубав спешъл.
'Cause I don't hear anyone knocking, do you?' <3
Харесва ми, че Доктора продължава да се разгръща. Наистина, излудяването му накрая ме... подлуди? =D И ми хареса, ъм, заплахата? беше интересна. И всъщност цялата идея с времевите правила и спазването им... добре поне, че Доктора накрая осъзна какво е направи...


OMFG! Току-що приключих с The End of Time и съм... УАУ! Първо, сърцето ми се свива само като си помисля, че ще трябва да се разделя с Дейвид (та той е перфектен!). Много малко от него имаше в този епизод. Второ, Господарят. О-Б-И-Ч-А-М ГО! Направо си умирам от кеф, докато го гледам, да не говорим за края, когато Господарят беше всеки и всеки беше Господарят. Велико. Само как си махаше... LMAO.
И после дойде самият край. Беше... беше... леле, нямам думи. ТЕ се завръщат? Усещам как нямам търпение за развръзката...
Ще.се.пръсна. In love

А докато чакам новогодишния спешъл се залавям с Торчууд.
Smile
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
Angie
Бъбривец
Бъбривец
Angie


Брой мнения : 134
Birthday : 10.02.1994
Възраст : 30
Местожителство : маково поле
Дата на регистрация : 17.06.2009

Doctor Who / Доктор Кой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Doctor Who / Доктор Кой   Doctor Who / Доктор Кой Icon_minitimeНед Яну 03, 2010 3:10 pm

Тъкмо мислех да си слагам профил от The End Of Time. Very Happy
Та, влюбих се в тоя спешъл.
Просто е ...
Просто е!
Наистина, невероятен е (: Жалко ,че втората част не иска да ми се тегли.
И ОМГ, Джон Сим е адски секси мъч? Абсолютно! Дейви Жабльо е ясен (нее, не питайте защо му викам така). Кофти ми е, че свършва неговата ера, но Мат Смит ми харесва, гледах и трейлъра с него ... новия сезон ще е добър :3
А бтв направо ме разби с хавайския венец "You see? It has an alarm! Like a car! Isn't it funny? Well just a little bit? Blimey trying to make an Ood laugh" (rofl)
И да, ТЕ се върнаха и, ОМГ, прекрасни са!

Хващай Торчууд, прекрасен е, ще се влюбиш в Оуен Харпър, надявам се :р
Върнете се в началото Go down
http://emontionrenting.webs.com/oneshots.htm
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Doctor Who / Доктор Кой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Doctor Who / Доктор Кой   Doctor Who / Доктор Кой Icon_minitimeСря Яну 06, 2010 12:58 pm

Аз съм много любопитна относо Мат. Трейлърът е много як (пак ангелите!) и нямам търпение да видя следващия сезон. Като се има предвид, че щафетата се поема от Steven Moffat... Едни от най-любимите ми епизоди са написани от него. <3
Както и да е, та за Мат ми беше думата. Изглежда малко странно, обаче ... "I'm a girl!". xD И преди всичко това е Доктора, така че нямам проблеми с него. Със сигурност ще ги надроби много забавни. xD
А м/у другото, новата придружителка е сладка.

Влюбих се в Оуен и в целия сериал. Вече преполових втори сезон и съм...
I love you
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
Angie
Бъбривец
Бъбривец
Angie


Брой мнения : 134
Birthday : 10.02.1994
Възраст : 30
Местожителство : маково поле
Дата на регистрация : 17.06.2009

Doctor Who / Доктор Кой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Doctor Who / Доктор Кой   Doctor Who / Доктор Кой Icon_minitimeЧет Яну 07, 2010 4:10 pm

Аз искам да се върне дъщерята на доктора. :/
А иначе и мен Мат ме разби. Very Happy "And I'm not ginger. Again!" :Д Да не говорим за "IM CRASHIIING!!"
А новия сезон ще е ... убиец.
Аз мога и да довърша Торчууд докато чакам.
Burn Gorman fanclub much? Very Happy
Doctor Who / Доктор Кой Torchwood-_burn_gorman2

HELL YEAH.
Върнете се в началото Go down
http://emontionrenting.webs.com/oneshots.htm
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Doctor Who / Доктор Кой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Doctor Who / Доктор Кой   Doctor Who / Доктор Кой Icon_minitimeСъб Яну 09, 2010 12:27 pm

^^

Току-що свърших втори сезон и нямам сили да си пусна следващия. . . Doctor Who / Доктор Кой 364616
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
Angie
Бъбривец
Бъбривец
Angie


Брой мнения : 134
Birthday : 10.02.1994
Възраст : 30
Местожителство : маково поле
Дата на регистрация : 17.06.2009

Doctor Who / Доктор Кой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Doctor Who / Доктор Кой   Doctor Who / Доктор Кой Icon_minitimeСря Яну 13, 2010 6:10 pm

Мда, беше отвратително, наистина, аз не исках да ти намеквам нещо да не те изспойля, ама ...

Owen. Owen. Owen. BURN! Doctor Who / Доктор Кой 364616 Doctor Who / Доктор Кой 364616

Тея сценаристи не помислят ли за нас, фенките на г-н Харпър?!?! SurprisedО
Върнете се в началото Go down
http://emontionrenting.webs.com/oneshots.htm
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Doctor Who / Доктор Кой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Doctor Who / Доктор Кой   Doctor Who / Доктор Кой Icon_minitimeПон Яну 18, 2010 8:10 pm

Не. Въобще. Срам! Позор!

Много ми липсваше в трети сезон. Burn има ли някакви бъдещи проекти, по които да въздишам поне?
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
Angie
Бъбривец
Бъбривец
Angie


Брой мнения : 134
Birthday : 10.02.1994
Възраст : 30
Местожителство : маково поле
Дата на регистрация : 17.06.2009

Doctor Who / Доктор Кой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Doctor Who / Доктор Кой   Doctor Who / Доктор Кой Icon_minitimeНед Яну 24, 2010 2:29 pm

http://www.burngormanonline.com/news/



от тук ги следя работите около него (: ух на мама, какъв ми е хубав на снимките <3
Върнете се в началото Go down
http://emontionrenting.webs.com/oneshots.htm
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Doctor Who / Доктор Кой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Doctor Who / Доктор Кой   Doctor Who / Доктор Кой Icon_minitimeНед Яну 24, 2010 5:59 pm

Йей, мерси. ^
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Doctor Who / Доктор Кой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Doctor Who / Доктор Кой   Doctor Who / Доктор Кой Icon_minitimeПон Апр 05, 2010 10:26 am

омгомгомг, толкова е хубаво, че Доктора се завърна! <33



I'm the Doctor. I'm worse than everybody's aunt!

!!!
What a Face
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
Angie
Бъбривец
Бъбривец
Angie


Брой мнения : 134
Birthday : 10.02.1994
Възраст : 30
Местожителство : маково поле
Дата на регистрация : 17.06.2009

Doctor Who / Доктор Кой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Doctor Who / Доктор Кой   Doctor Who / Доктор Кой Icon_minitimeНед Апр 11, 2010 11:24 am

Ох, новия сезон е ТОЛКОВА прекрасен. Doctor Who / Доктор Кой 896439
Върнете се в началото Go down
http://emontionrenting.webs.com/oneshots.htm
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Doctor Who / Доктор Кой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Doctor Who / Доктор Кой   Doctor Who / Доктор Кой Icon_minitimeНед Апр 11, 2010 5:41 pm

Фантастичен е!

И втори > първи епизод.

Но и двата ги гледах по два пъти. Има толкова красиви сцени и в двата! <3 [и ох, имаш прекрасен профил. I love you ]

- Did you ever run away?
- Um, hello.
=D
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
Lilith
Топ уста
Топ уста
Lilith


Брой мнения : 264
Birthday : 10.08.1994
Възраст : 29
Местожителство : ~Blue Sky~
Дата на регистрация : 04.04.2009

Doctor Who / Доктор Кой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Doctor Who / Доктор Кой   Doctor Who / Доктор Кой Icon_minitimeПон Апр 12, 2010 7:42 pm

Невероятно яко еее ^^
Определено втори беше по-добър, но пък на първи страшно много се смях Smile
И не влагах толкова много надежди в Мат Смит, наистина съм приятно изненадана ^^ И Ейми е така сладка и мила <3
Апъъък втори ме разплака *пак май ще започне да ми става навик да рева на всеки епизод на Доктора* и скритото послание за егоизма на хората беше много добро :>

Ох и : I'm definitely a mad man with a box! : D
Или: Hello! I'm the Doctor. Basically ... run!

Doctor Who <3
Върнете се в началото Go down
Angie
Бъбривец
Бъбривец
Angie


Брой мнения : 134
Birthday : 10.02.1994
Възраст : 30
Местожителство : маково поле
Дата на регистрация : 17.06.2009

Doctor Who / Доктор Кой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Doctor Who / Доктор Кой   Doctor Who / Доктор Кой Icon_minitimeНед Апр 18, 2010 10:06 am

Днес Дейвид кльощавия шотландски жабок, прекрасен, секси, абе обичам го! Тенант става на 39 ^^^^ Да му е честит рожденния ден Doctor Who / Доктор Кой 896439
Върнете се в началото Go down
http://emontionrenting.webs.com/oneshots.htm
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Doctor Who / Доктор Кой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Doctor Who / Доктор Кой   Doctor Who / Доктор Кой Icon_minitimeНед Апр 18, 2010 11:43 am

Ааа, да е жив и здрав. ^^ I love you
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Doctor Who / Доктор Кой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Doctor Who / Доктор Кой   Doctor Who / Доктор Кой Icon_minitimeСря Май 12, 2010 1:58 pm

Ааааааааа, последният епизод е много хубав. Мисля, че не надмина The beast below, но все пак... <3
Doctor Who / Доктор Кой Bscap0004-3

Ахахаха! <3
И чакам следващия. Трейлърът е обещаващ. ^
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
Sponsored content





Doctor Who / Доктор Кой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Doctor Who / Доктор Кой   Doctor Who / Доктор Кой Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Doctor Who / Доктор Кой
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Talk time :: Свободна зона :: Кино и телевизия-
Идете на: