Talk time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Talk time


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Драги ученици...

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Scarlett
The Girl Next Door
Scarlett


Брой мнения : 453
Местожителство : Where all people are shoes
Дата на регистрация : 22.09.2008

Драги ученици... Empty
ПисанеЗаглавие: Драги ученици...   Драги ученици... Icon_minitimeПон Сеп 14, 2009 8:55 pm

..тъй като след броени минути официално ще настъпи денят,в който започва учебната година 2009/2010 се надявам,че нямате против да ви пусна една тема,в която да ви пожелая няколко простички,но твърде значими неща,които ще ви водят през следващите 9 месеца.

Като за начало,
Честита ви нова учебна година!
Иска ми се всички да се много здрави през нея,изобщо да не боледувате,да не хващате настинки даже!
Надявам се също така да сте адски щастливи.Толкова щастливи,че всеки ден да се будите с огромна усмивка на лицето си,да си представяте още неизгрялото слънце /за тези,които са първа смяна/ или да се усмихвате на слънцето горе в небето /за тези,които са втора смяна/ и просто да се радвате,че го виждате.Нека всяка емоция,която изпитате да е свързана с щастлив момент.И нека запомните тази учебна година с много красиви моменти.
Пожелавам ви и късмет.Знам,че сте умни и знаете,че вярвам във вашите способности,дори повече отколкото вярвам в моите,но все пак понякога малко късмет на никой не е излишен.Нека всяко ваше начинание се увенчае с успех.Можете го!

Това е.Мисля,че е най-важното.И иска ми се да ви кажа още,че ви пожелавам много любов,под всякаква форма,било то приятелска или нещо повече..Но да ви обичат.Вие всичките го заслужавате.

КЪСМЕТ,СЛАДУРКОВЦИ,И ПРАВО НАПРЕД-ВРЕМЕ Е ДА ПОКОРИМ СЛЕДВАщИЯ КЛАС!!
Върнете се в началото Go down
Lilith
Топ уста
Топ уста
Lilith


Брой мнения : 264
Birthday : 10.08.1994
Възраст : 29
Местожителство : ~Blue Sky~
Дата на регистрация : 04.04.2009

Драги ученици... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драги ученици...   Драги ученици... Icon_minitimeЧет Сеп 17, 2009 6:25 pm

Късмет и на теб, Вилс. :>
Също и на останалите сладурковци, пожелавам ви една успешна учебна година с много усмивки и хубави мигове, споделени с истински приятели.
И да не се заравяте много в учебниците [!!!] ;D , че да не остава време за нищо друго ^^ .

Тази година се очертава да е невероятна, така че лично аз не мисля да пропускам възможността :]
Върнете се в началото Go down
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Драги ученици... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драги ученици...   Драги ученици... Icon_minitimeПет Сеп 18, 2009 1:49 pm

Еми да, и аз ви пожелавам хубави неща... ама само да опровергая Рени. За два дни съм изписала 300 думи най-малко (броях ги, пък и аз не съм писала всичките), едната ми домашна е 10 листа малък формат (20 страници), а това, което пиша в клас няма да го споменавам. Но пък какви мъжки има... айлелей...
Върнете се в началото Go down
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Драги ученици... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драги ученици...   Драги ученици... Icon_minitimeПет Сеп 18, 2009 1:57 pm

Айде честито и от мен.

Пожелавам си/ви много късмет. Razz
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
Sponsored content





Драги ученици... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драги ученици...   Драги ученици... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Драги ученици...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Talk time :: Свободна зона :: Floodland-
Идете на: