Talk time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Talk time


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Любим цитат?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Любим цитат? Empty
ПисанеЗаглавие: Любим цитат?   Любим цитат? Icon_minitimeСъб Сеп 20, 2008 5:55 pm

Имате ли любим цитат от филм?От кой?
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
Jalice
½ шампион
½ шампион
Jalice


Брой мнения : 150
Birthday : 26.11.1993
Възраст : 30
Дата на регистрация : 14.10.2008

Любим цитат? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим цитат?   Любим цитат? Icon_minitimeВто Окт 14, 2008 7:09 am

"Имам вълшебни зърна."
Рейчъл - "Приятели"


цитатът сам по себе си не е нещо особено, но тя го каза на непознат, гледайки приятелите си.
Върнете се в началото Go down
http://filmsandmusics.free.bg/cgi-php/phpbb2/index.php
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Любим цитат? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим цитат?   Любим цитат? Icon_minitimeПет Яну 16, 2009 10:00 pm

"Скъпа Робърта Спероу,
достигнах до теб, чрез книгата ти,
има толкова неща, за които искам да те питам.
Понякога се страхувам от това, което можеш да ми кажеш.
Понякога се страхувам, че ще ми кажеш,
че това не е само фантазия.
Мога само да се надявам, че отговорите
ще дойдат в съня ми.
Надявам се, че когато дойде края на света
ще мога да си поема дъх с облекчение,
защото знам, че ми предстоят толкова много неща."

"-Защо носиш този тъп костюм на заек?
-А ти защо носиш този тъп костюм на човек?"
Donnie Darko


"Бягах, докато мускулите ми не пламнаха и във вените ми не потече киселина. След това бягах още малко."

"Единствено когато загубиш всичко, получаваш истинската свобода - да правиш каквото искаш."

"Когато хората си мислят, че умираш, те наистина те изслушват, вместо просто да чакат да свършиш, за да говорят те."

"Ако се събудиш по различно време на различно място,дали би се събудил като различен човек?"

"Знаеш ли защо поставят кислородни маски в самолета? При катастрофа, поемаш дълбоки глътки въздух. Внезапно ставаш радостен, покорен. Примиряваш се със съдбата си.
Аварийно приземяване на вода, 1000 км/ч. Безизразни лица. Спокойни като индийски крави. Това е..."

"Виждам целият този потенциал.
И го виждам прахосан.
Цяло поколение бензинаджии, сервитьори, роби с бели яки.
Рекламите ни накараха да гоним коли и дрехи. Работим служби, които мразим, за да купуваме боклуци, които не ни трябват.
Ние сме поколeнието Х на историята. Без цел и място.
Ние нямаме велика война.
Нямаме голяма депресия.
Нашата велика война е духовната.
Нашата голяма депресия е нашият живот.
Всички сме възпитани от телевизията да вярваме, че един ден ще сме милионери и филмови идоли и рок звезди. Но няма да бъдем. Малко по малко разбираме това, и това страшно много ни вбесява."

"Ти не си това, което е твоята работа. Ти не си парите, които имаш в банката. Не си колата, която караш. Не си съдържанието на портфейла си. Не си шибаният си костюм. Ти си всепокорният всемирен боклук."

"Исках да тегля куршума на всяка панда, която не иска да се чифтосва, за да запази своя вид. Исках да отворя крановете на петролните танкери и да залея всички тези френски плажове, които никога няма да видя. Исках да дишам дим.
Исках да унищожа нещо красиво."

"Нещата които притежаваш,в крайна сметка притежават теб."
Fight club


"Виждаш ли пакета с убийствените пръчици, сорт "Вирджиния", на пияното? Всичко, което трябва да знаеш е между тези четири стени. Ще забележиш, че една от личностите ти се изкушава от грандомания. Златен пакет цигари с кралски герб на тях. Привлекателна показност на добро състояние и пищност. Безмълвен признак, че тези цигари са ти благородни и верни приятели. А това, Пит, е измама. Другата ти личност опитва да привлече вниманието ти върху другата страна. Там,написано със скучен черен шрифт на бял фон, е предупреждението, че тези красиви малки войничета на смъртта се опитват да те убият. А това, Пит, е истината. О, красотата е сладка примамка към смъртта и съм пристрастен към омайната песен на сирените й. Това, що тъй сладко е в началото, накрая е горчиво. А онуй, което отначало е горчиво, накрая се услажда. Затова ти и аз толкова обичаме наркотиците. И точно затова аз не мога да върна картината.
А сега ми подай огънче."
RockNRolla


„Блъскала ли ви е кола? Виждаш как колата лети към теб. И какво правиш? Най-тъпото. Замръзваш! И животът не минава пред очите ти, защото те е шубе да мислиш. Просто стоиш и гледаш тъпо.“
Snatch


"Всички мъже са мухльовци."
Anastasia


"Всички лъжат."
House M.D.


Последната промяна е направена от mo.rka на Вто Май 19, 2009 7:44 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
Doll
Бъбривец
Бъбривец
Doll


Брой мнения : 144
Местожителство : Витае из облаците
Дата на регистрация : 14.04.2009

Любим цитат? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим цитат?   Любим цитат? Icon_minitimeСъб Май 16, 2009 3:12 pm

''ETI phone home''
from ETI/ити е извънземно xD/
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любим цитат? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим цитат?   Любим цитат? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любим цитат?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Любим постер.
» Любим филм?
» Любим злодей.
» Любим разказ?
» Любим автор?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Talk time :: Свободна зона :: Кино и телевизия-
Идете на: