Talk time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Talk time


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 The Girl Next Door

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Scarlett
The Girl Next Door
Scarlett


Брой мнения : 453
Местожителство : Where all people are shoes
Дата на регистрация : 22.09.2008

The Girl Next Door Empty
ПисанеЗаглавие: The Girl Next Door   The Girl Next Door Icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 8:17 pm

Здравейте.Като за начало,знам,че си пускам темата дооста време след като съм се регистрирала в този форум,обаче разкритията пред непознати са ми стрували доста,затова изчаках малко.Но тъй като знам,че сега сме подбрани хора *мазни се*,реших,че вече мога да споделя с вас личността си.

Казвам се Виолета,но забранявам да ме наричате така.Не харесвам името си по ред причини,с които не смятам да ви затормозявам.Може да ме наричате Вили,Вилче,Виленце,Вильочка и всякакви производни на Вили.Приемам ги всичките.На 15 години съм и живея в скъпата ни столица София.Харесвам София,харесвам шума,но не харесвам боклуците.Побъркват ме.Но тъй като от известно време съм със запушен нос,вече почти не усещам вонята,когато мина покрай кофите.Почти.
Аз съм всестранно развита личност *черви се*.Обичам много неща между които спортовете,книгите,филмите,хубавата музика и всички хора около мен.Храните и напитките не са ми приоритет,затова няма такива,които да обичам.Е,малко съм пристрастена към колата,но вече се опитвам да я откажа и смея да твърдя,че се справям доста добре.Също така обичам слънцето и дъжда.Обичам дъгите,защото са прелестно красиви.Обичам да си седя на топло през зимните дни,но и да правя ангелчета в снега,защото така е все едно се пречиствам.
Общо взето противоречива личност^^
Мразя лъжите и обувките с ток.Мразя лицемерието,както и големите катарами на коланите.Предпочитам по-малки и по-простички неща.Забравих да спомена,че ОБОЖАВАМ думата "просто".Толкова е...проста.Не знам,но е уникална и я повтарям доста честичко.Станала ми е дума-паразит,но аз свикнах с нея и си я обичам.
Любимият ми град е Париж.Била съм там веднъж и мечтата ми е да живея там.Ах,ах,любов,любов!
Je vous aime tous!

Питайте,питайте,защото,забравих да кажа,обичам да отговарям на въпроси/
Върнете се в началото Go down
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

The Girl Next Door Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Girl Next Door   The Girl Next Door Icon_minitimeНед Апр 26, 2009 9:11 am

Хей, Бъбривецо!^
Идвам да те затрупам с въпросии!!
1. Харесваш ли синьото?
2. Коя зодия си?
3. На кое животно се оприличаваш?
4. Как си с емоциите? Имам предвит, често ли плачеш?
5. Любима книга?
Върнете се в началото Go down
Scarlett
The Girl Next Door
Scarlett


Брой мнения : 453
Местожителство : Where all people are shoes
Дата на регистрация : 22.09.2008

The Girl Next Door Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Girl Next Door   The Girl Next Door Icon_minitimeНед Апр 26, 2009 11:43 am

Здравей (: Нямам против много въпроси,питай,колкото искаш *сън *
1. Харесваш ли синьото?-Мда,много даже.И светлото и тъмното синьо и всякакви други нюанси.
2. Коя зодия си?-Водолей.Родена съм на 25 Януари (:
3. На кое животно се оприличаваш?-Врабче.Не знам защо,но винаги съм си мислела,че ако бях животно,щях да съм някоя птичка.
4. Как си с емоциите? Имам предвид, често ли плачеш?-Е,не много често,но достатъчно,за да не задържам много отрицателни емоции в себе си.Сълзите ми помагат да се пречистя и понякога мога да се разплача дори в най-щастливия ми или смешен момент.
5. Любима книга?-О,това е толкова трудно!Обичам много книги и ми е трудно да избера коя е по-по-най.Харесвам всичките си Хари Потърчета и Властелинът на пръстените.Също така обаче обичам "Отнесени от вихъра" и Джейн Еър.Гордост и предрасъдаци също се нарежда в челната класация.А и "Черната Далия" е много силна книга,поне за мен.Изключително много ме завладя.Щях да забравя-"Птиците умират сами!" <333 Тази книга ме накара да се замисля за човешката природа и за взаимоотношенията между хората по начин,по който друга книга не ми е действала.
Има и още много,но ще спра дотук (:
Върнете се в началото Go down
Lilith
Топ уста
Топ уста
Lilith


Брой мнения : 264
Birthday : 10.08.1994
Възраст : 29
Местожителство : ~Blue Sky~
Дата на регистрация : 04.04.2009

The Girl Next Door Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Girl Next Door   The Girl Next Door Icon_minitimeНед Апр 26, 2009 3:36 pm

Юхууу, здравей ^^ *започва кръстосаният разпит*

Какво спортуваш/ какво си спортувала?
Три неща, в които вярваш?
Изглеждаш ми като голям оптимист... как успяваш да останеш такъв?
Любима детска приказка? Защо?
Какви езици учиш?
А попринцип любим език?
Имаш ли някакъв особен талант?
Ако имаше възможност да прекараш един час с някоя известна личност....коя би била тя?

ии един особено любим мой въпрос:
Каква искаш да станеш като пораснеш xD ?
...сериозно питам...
Върнете се в началото Go down
Scarlett
The Girl Next Door
Scarlett


Брой мнения : 453
Местожителство : Where all people are shoes
Дата на регистрация : 22.09.2008

The Girl Next Door Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Girl Next Door   The Girl Next Door Icon_minitimeНед Апр 26, 2009 4:20 pm

Здравей,здравей! Hi

Какво спортуваш/ какво си спортувала?-В момента вече нищо,но до скоро играех волейбол.Иначе съм тренирала и танци,но след като си смених училището вече не.Бих играла баскетбол,но нямам достатъчно добра координация.
Три неща, в които вярваш?-Приятелството,Господ и Мен (:
Изглеждаш ми като голям оптимист... как успяваш да останеш такъв?-Много ми е трудно.Като бях на 12-13 беше къде къде по-трагично,защото не можех да видя хубавата страна на нещата.Проблемите сякаш ме съпътстваха.
Имаше един форум,в който бях споделила този проблем с песимизма и едно момиче ми каза да си купя "розови очила".Послушах я и постепенно се промених.Опитвам се да търся светлината навсякъде,а ако я няма-сама си я създавам.Просто се усмихвам и карам напред,по течението,защото знам,че един ден всичко ще бъде наред и че все някога ще се чувствам истински истински щастлива.Май това е моята тайна,вярата^^
Любима детска приказка? Защо?-Спящата красавица.Поради няколко причини винаги съм я харесвала.Това,че принцесата сгреши като отиде в кулата и си убоде пръстта,е някак различно от останалите приказки,защото обикновено принцовете и принцесите са някакви великолепни неземни хора,а в тази историйка е някак по-различно.И освен това любовта възтържествува по много красив начин.Аз вярвам,че целувката издава истинските чувства на човек,затова и съм почитателка на края на приказката (:
Какви езици учиш?-Френски и английски.Френския ми е първи език,а английския-втори.
А попринцип любим език?-Френският е моята най-голяма слабост.Винаги съм го обичала и съм ужасно щастлива,че имам възможността да го изучавам.
Имаш ли някакъв особен талант?-Да се усмихвам дори когато плача? Хах,не,не,нямам никакви особени таланти и не се различавам с нищо от обикновените тинейджъри.
Ако имаше възможност да прекараш един час с някоя известна личност....коя би била тя?-Сигурно с Том Фелтън.Той винаги ми е бил като някаква недостижима мечта и вече няколко години не спира да ме радва,било то и само като Драко.В интерес на истината Томи в моите представи е само и единствено Драчко,но тъй като трябва да избера реално име ^_^ Също така,обаче,като се замисля,няма да откажа да се запозная с някой писател.Да,мисля,че Джоан Роулинг би била прекрасен избор.Ако имах един час с нея,щях да я затрупам с милион въпроси!
Каква искаш да станеш като пораснеш xD ?-Колкото и глупаво да прозвучи,напоследък мисля,че бих станала учителка.Макар да ми се скъсат нервите от хлапетата,обожавам децата.Знам,че звуча като лелка,но да прекарвам време с малките ми братовчеди,които са по на 6 годинки,винаги ми е доставяло огромно удоволствие.И съм сигурна,че ако стана учителка,това да научавам останалите нещо,ще ми носи огромно удовлетворение.
Върнете се в началото Go down
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

The Girl Next Door Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Girl Next Door   The Girl Next Door Icon_minitimeСъб Май 02, 2009 4:02 pm

Вилси! Hug

1. Кой беше последният филм, който изгледа? Впечатления?
2. Ъъ..еми..някакви нови момчета, нещо?
3. "Влюбена" ли си в Едуард Кълън (кавичките са, защото попринцип не търся тази дума...по-скоро нещо като...фенка?) ?
4. Защо пишеш със size 11?
5. Коя е следващата книга, която искаш/смяташ да прочетеш?
6. А следващият филм?
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
Scarlett
The Girl Next Door
Scarlett


Брой мнения : 453
Местожителство : Where all people are shoes
Дата на регистрация : 22.09.2008

The Girl Next Door Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Girl Next Door   The Girl Next Door Icon_minitimeСъб Май 02, 2009 4:30 pm

Вилси! Hug Моньо Kiss

1. Кой беше последният филм, който изгледа? Впечатления?-Ами днес гледах с една приятелка "Confessions of a teenage drama queen" с Линдзи и честно казано,хич не съм впечатлена.Беше някакво скучно,да,на моменти смешно,но 15 годишно момиче да драматизира толкова е глупаво.Не знам,не ми хареса.
2. Ъъ..еми..някакви нови момчета, нещо?-Не,свободата ми харесва Razz
3. "Влюбена" ли си в Едуард Кълън (кавичките са, защото попринцип не търся тази дума...по-скоро нещо като...фенка?) ?-Не,не съм Laughing Имаше един момент,в който смятах,че Едуард е божествен,но всъщност разбрах,че аз по-скоро съм си мислела за Робърт.Едуард е прекалено перфектен и нереален.Както бях казала и в някой друг форум.Стефани го е изкарала същински бог.А аз не обичам неземните хора.
4. Защо пишеш със size 11?-Защото хем не е много малко,хем не е много голямо.А и хем е различно.Просто ми харесва XD
5. Коя е следващата книга, която искаш/смяташ да прочетеш?-Определено е "Гробище за домашни любимци" на Кинг.Гледам я всеки ден на етажерката вкъщи,но чакам да свърша "На изток от рая".
6. А следващият филм?-Мноого ми се гледа нещо силно и разтърсващо.Предложения?
Hug
Върнете се в началото Go down
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

The Girl Next Door Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Girl Next Door   The Girl Next Door Icon_minitimeСъб Май 02, 2009 4:38 pm

Scarlett написа:
6. А следващият филм?-Мноого ми се гледа нещо силно и разтърсващо.Предложения? Hug

Пф, "Tideland" е разтърсващо, според мен, ама не знам дали в добрия смисъл. Laughing Не мисля, че ще го харесаш. Ти изгледа ли "The Green mile" в крайна сметка? Перфектен е. Иначе и "Good Will Hunting" е хубав филм, примерно. И "The village" (заради него съм тайно влюбена в Брайс Далас Хауърд) беше страхотен. И..и...може би "Thank you for smoking", на мен поне ми хареса.

И за да не е флууд..ъъ..Помниш ли си последния сън? Laughing
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
Scarlett
The Girl Next Door
Scarlett


Брой мнения : 453
Местожителство : Where all people are shoes
Дата на регистрация : 22.09.2008

The Girl Next Door Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Girl Next Door   The Girl Next Door Icon_minitimeСъб Май 02, 2009 4:41 pm

Помниш ли си последния сън?-Не,всъщност не.Само си спомням,че се бих с някого..Хах.

Мерси много за предложенията
Hug
Върнете се в началото Go down
Lilith
Топ уста
Топ уста
Lilith


Брой мнения : 264
Birthday : 10.08.1994
Възраст : 29
Местожителство : ~Blue Sky~
Дата на регистрация : 04.04.2009

The Girl Next Door Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Girl Next Door   The Girl Next Door Icon_minitimeНед Май 03, 2009 10:23 am

Реших да драсна още някое въпросче ^^

Любимо на Кинг? (sun)
Любима емотиконка?
Любимо занимание пред компютъра?
Как би изглеждало перфектното момче за теб?
Смяташ ли, че можеш по някакъв начин да промениш света?
Първото нещо, за което се сещат като ти кажат думата "любов" е?
Някога имала ли си вдъхновението да унищожаваш/ рушиш?

Smile
Върнете се в началото Go down
Scarlett
The Girl Next Door
Scarlett


Брой мнения : 453
Местожителство : Where all people are shoes
Дата на регистрация : 22.09.2008

The Girl Next Door Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Girl Next Door   The Girl Next Door Icon_minitimeНед Май 03, 2009 11:53 am

Обичам въпросите,така че колкото повече,толкова по-добре. (:

Любимо на Кинг?-Истината е,че още нищо негово не съм чела.Баща ми просто отказа да ми купува негови романи или да ми дава пари за тях и аз трябваше да се примиря.Ноо вече ми подариха "Гробище за домашни любимци" и никой не може да ме спре да я прочета *сън*
Любима емотиконка?- Razz ; Kiss ; Peace
Любимо занимание пред компютъра?-Форумстване.Обичам форумите,макар вече да посещавам само този и още един-два,най-много.Иначе май скайпа е основното,което ползвам,докато съм на компа,ноо не ми е любимото занимание.
Как би изглеждало перфектното момче за теб?-Не обичам да предценявам хората по външен вид,но трябва да си призная,че обичам високи момчета с тъмни коси.И все пак ако е рус или не много висок,но пък е адски мил и свестен,няма да му откажа.Хах.
Смяташ ли, че можеш по някакъв начин да промениш света?-Винаги ми се е искало да мога.В училище,когато пишем есета по някакви глобални проблеми,аз съм от тези,които защитават тезата,че давайки пример на останалите,може по някакъв начин да променим ставащото около нас.Затова да,вярвам,че имайки добър начин на живот и пазейки природата,аз намирам възможност да участвам в изграждането на света около нас (:
Първото нещо, за което се сещат като ти кажат думата "любов" е?-Красота.Обичам да гледам любовта и ми се иска да твърдя,че съм я изпитала,макар лично да се съмнявам.
Някога имала ли си вдъхновението да унищожаваш/ рушиш?-Често ми се случва.Стените ми са целите в дупки от мятаните тетрадки,както май съм ти споменавала.Иначе,по съвет на Мони,късам листчета и разни подобни,за да се успокоя,когато съм нервна.То и това си е вид разрушение.
^_^
Върнете се в началото Go down
Doll
Бъбривец
Бъбривец
Doll


Брой мнения : 144
Местожителство : Витае из облаците
Дата на регистрация : 14.04.2009

The Girl Next Door Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Girl Next Door   The Girl Next Door Icon_minitimeСъб Май 16, 2009 6:33 pm

Здравееей *гуш*
1.Би ли променила нещо,ако можеше да върнеш времето назад?
2.Какво е то?
3.Кой е най-лошият ти кошмар?
4.Сънува ли нещо тази нощ?Ако да какво?
5.Кой ти е любимия цвят?
6.А любимо животно?

Това е от мен!^^
Върнете се в началото Go down
Scarlett
The Girl Next Door
Scarlett


Брой мнения : 453
Местожителство : Where all people are shoes
Дата на регистрация : 22.09.2008

The Girl Next Door Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Girl Next Door   The Girl Next Door Icon_minitimeСъб Май 16, 2009 6:40 pm

Здравееей *гуш*-Здрасти! Hug
1.Би ли променила нещо,ако можеше да върнеш времето назад?-Всъщност не.Правила съм много неща,с които не се гордея и безброй грешки,но точно те са ме направили това,което съм.Аз вярвам,че всяка грешка ти дава ценен урок и обогатява житейския си опит.А не бих искала да съм неука в живота,който ми предстои нататък (:
2.Какво е то?-Хах,предполагам,че този въпрос е излишен,защото аз не бих искала да променя миналото,а само бъдещето.
3.Кой е най-лошият ти кошмар?-Беше смъртта на родителите ми на един остров.Никога няма да забравя този сън.Аз гледах как ги режеха с някакви ножове /мисля,че беше дело на канибали/ и плачех ли,плачех.Когато се събудих,всичко беше мокро и се бях скъсала от рев в съня си.
4.Сънува ли нещо тази нощ?Ако да какво?-Сънувах едно момче от съседния клас и контролното ни по физика.Беше много странно,тъй като ние с него не сме приятели,въпреки че по едно време миналата година имах известно влечение към него.Та той ме целуна по бузата в съня ми и после ми се изсипаха нещата от чантата,тъй като ми се скъса ципа.Беше глупаво.Хъх.
5.Кой ти е любимия цвят?-Зелено.И синьо много,но зеленото повече.Много ми харесва,защото имам чувството,че символизира същността ми.
6.А любимо животно?-Това е изключително трудно.Винаги съм се възхищавала на тигрите и на орлите.Просто ме привличат със силата си и с красотата си.
Върнете се в началото Go down
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

The Girl Next Door Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Girl Next Door   The Girl Next Door Icon_minitimeСъб Май 30, 2009 8:23 pm

1) Как си?
2) Как върви с писането?
3) Има ли си си въображаем приятел?
4) Защо точно Сириус и Регулус?
5) Герой от друга книга/поредица, на когото симпатизираш по този (или не само) начин?

Не се сещам друго сега... Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
Scarlett
The Girl Next Door
Scarlett


Брой мнения : 453
Местожителство : Where all people are shoes
Дата на регистрация : 22.09.2008

The Girl Next Door Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Girl Next Door   The Girl Next Door Icon_minitimeНед Май 31, 2009 11:42 am

1) Как си?-Добре съм,благодаря.Малко ми е изморено,ама съм щастлива.
2) Как върви с писането?-Върви някакси.Харесвам си новия фик и ми е изключително приятно да го пиша.Само че понякога имам липса на муза и ми е трудничко.
3) Има ли си си въображаем приятел?-Всъщност не,но винаги съм искала.Струва ми се някакво страшно готино.Аз май съм нямала,защото имам раздвоение на личността и понякога си говоря сама.Ето затова не ми трябва въображаем приятел.Хах.
4) Защо точно Сириус и Регулус?-Защото ги обичам и двамата.Хах.Не,не,защото във всички неща,които съм чела за тях Сириус и Регулус са доброто и лошото момче,като никой не се замисля,че двамата са толкова еднакви по характер.Поне така си ги представям аз.Сириус никога не е бил най-милото и невинно момче,докато Регулус никога не е бил истински злодей.Най-красивата черта на Рег е това,че се е осъзнал и че се е опитал да предотврати злото.Затова го обичам ужасно много.
5) Герой от друга книга/поредица, на когото симпатизираш по този (или не само) начин?-Ама те са толкова много!Значи по този начин много си обичам Джайм Ланистър от Песен за огън и лед.Той много прилича на Регулус,по мое мнение.Той е лош за останалите,но е добър вътре в себе си.Прекрасен персонаж.Освен това обичам Рет от Отнесени от вихъра.За мен това е идеала за мъж,честно казано.Няма да продължавам,защото май мога да стигна до безкрай.
Върнете се в началото Go down
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

The Girl Next Door Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Girl Next Door   The Girl Next Door Icon_minitimeНед Юни 07, 2009 7:46 pm

Здравей, Вилсс!!
Би ли разказала на другите каква си била като 12 годишна. Laughing
Носила ли си два сутиена един върху друг?
С несесер ли си в училище?
Ако ти платя билета от София до Бургас, ще дойдеш ли?
Много съм скромна нали? Знаеш за какво става въпрос...
Имаш ли си приятел?
I love you I love you
Върнете се в началото Go down
Scarlett
The Girl Next Door
Scarlett


Брой мнения : 453
Местожителство : Where all people are shoes
Дата на регистрация : 22.09.2008

The Girl Next Door Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Girl Next Door   The Girl Next Door Icon_minitimeНед Юни 07, 2009 8:03 pm

Би ли разказала на другите каква си била като 12 годишна. Laughing -Само ми се подиграваш,а?Няма значение,аз ще се примиря с това и ще разкажа,защото не е тайна.Значи аз бях от този тип хора,които се мислеха за ужасно модерни,слагаха си емовски картинки по скайп и по форумите и пишеха EtY tAkA,което по онова време си беше адски модерно.Освен това известно време никът ми на скайп беше NeEd_A_LiFe^^ и след това "^^" имаше разни настроения от рода на "HapPy" или "CrYinG" или нещо подобно.Казвах :Убичкъм тъъъ и съм го казвала и на Мони много пъти,но очевидно това не ни е правило особено впечатление тогава.Да не забравя,че никога не използвах буквата "с",защото ми се струваше доста по-"готино" да казвам "ш".Примерно :"Как шии и Кфоо праишш?".Нали знаете,нормални неща.
За извод мога само да добавя,че не обичам 12 годишни деца.
Носила ли си два сутиена един върху друг?-Не.И никога не съм си мислела.Защо бих го направила?
С несесер ли си в училище?-Не,нося си само химикал и молив.Несесерите ме изнервят.
Ако ти платя билета от София до Бургас, ще дойдеш ли?-Ако нашите ме пуснат,никога не бих се колебала да дойда те посетя.А и обичам Бургас.
Много съм скромна нали? Знаеш за какво става въпрос...-Ужасно си скромна,човек като те срещне и просто бива заслепен от това твое качество. Very Happy
Имаш ли си приятел?-Не,нямам.Въпреки че май скоро трябва да си намеря,все пак идва лятото.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





The Girl Next Door Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Girl Next Door   The Girl Next Door Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
The Girl Next Door
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Talk time :: Свободна зона :: Да се опознаем-
Идете на: