Talk time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Talk time


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Пълна луна [Обсъждане]

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Пълна луна [Обсъждане] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пълна луна [Обсъждане]   Пълна луна [Обсъждане] - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 23, 2009 1:18 pm

Ани, РП-то е свободно, който иска може да се включи. Пълна луна [Обсъждане] - Page 2 606891
Върнете се в началото Go down
Scarlett
The Girl Next Door
Scarlett


Брой мнения : 453
Местожителство : Where all people are shoes
Дата на регистрация : 22.09.2008

Пълна луна [Обсъждане] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пълна луна [Обсъждане]   Пълна луна [Обсъждане] - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 23, 2009 2:46 pm

Мхм,така е.Така че заповядай (:
Върнете се в началото Go down
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Пълна луна [Обсъждане] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пълна луна [Обсъждане]   Пълна луна [Обсъждане] - Page 2 Icon_minitimeСря Май 27, 2009 6:35 pm

Ох, извинявайте за слабия пост. Не ми е добре. И музиката не може да помогне. Помощ...
Върнете се в началото Go down
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Пълна луна [Обсъждане] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пълна луна [Обсъждане]   Пълна луна [Обсъждане] - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 28, 2009 11:52 am

Случило ли се е нещо? Sad
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Пълна луна [Обсъждане] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пълна луна [Обсъждане]   Пълна луна [Обсъждане] - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 28, 2009 5:31 pm

Ами, не мога да спя от няколко дни. Сънувам все едни и същи кошмари.
Върнете се в началото Go down
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Пълна луна [Обсъждане] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пълна луна [Обсъждане]   Пълна луна [Обсъждане] - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 28, 2009 6:04 pm

Какви, ако не е тайна? Не ми казвай, ако не искаш, днес ми е любопитно-зле, но все пак уважавам личните работи.
Мен не ме мъчат кошмари. Искам да кажа - имам ги, но не ме мъчат.

И аз не съм спала нормално - т.е. повече от няколко часа - в последните няколко седмици...повече от месец даже. Smile
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Пълна луна [Обсъждане] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пълна луна [Обсъждане]   Пълна луна [Обсъждане] - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 28, 2009 6:09 pm

Хей, как няма да ти кажа. Направо ще ти копирам от чата с Вили. Само да добавя, че в рамките на седмицата, съм спала по-малко от 5 часа.

Цитат :
[8:31:21 PM] - Джицулинааа!!! <33 [sunn] каза: Ужасно е. Седя в гора и изведнъж идват някакви момчета, като четирикрилни гардероби. Започват да ми подвикват и после започват да ме бият. Завършва с изнасилването ми и ме оставят да кървя на земята.
Върнете се в началото Go down
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Пълна луна [Обсъждане] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пълна луна [Обсъждане]   Пълна луна [Обсъждане] - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 28, 2009 6:23 pm

Това горе моето трябва да бъде "не повече часа". Както и да е.

Знам, че ти се струва ужасно, но виж тук не мога да ти помогна, защото такива сънища при мен са си рядкост. Всъщност през по-голямата част от месеците си сънувам какво ли не насилие и малтретиране върху ми. Даже бих могла да си избера смърт. Най-забвно е, че около периода, в който най-силно се интересувах от серийни убийци (този интерес се поддържа и сега, просто напоследък е застинал на едно място), тия сънища бяха най-малко.

Съжалявам, знам, че не съм от помощ за никого. Наистина не знам на какво се дължат тези твои сънища (да не е свързано със "Здрач" случайно???), нито как да ги спреш. М/у другото, майка ти знае ли?


О, и въобще не се притеснявай за поста. На всички ни е ясно, че не винаги можеш да пишеш километражни мнения или нещо такова. На мен също често ми се случва и те разбирам напълно. Аз даже още не съм прочела самият пост, сега ще го направя. А това, че е кратък, не означава, че е несъдържателен. Razz
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Пълна луна [Обсъждане] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пълна луна [Обсъждане]   Пълна луна [Обсъждане] - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 28, 2009 7:04 pm

Абсолютно никой не знае. И, Мони, подяволите, как го разбра???
Цитат :
[8:36:14 PM] - Джицулинааа!!! <33 [sunn] каза: Tъпо "Затъмнение"
[8:36:42 PM] - Джицулинааа!!! <33 [sunn] каза: Кошмара ми е точно като историята на Розали, само, че аз не съм на улицата. И нея не я изнасилват.
[8:37:10 PM] Воо. каза: Ауч.
[8:37:18 PM] Воо. каза: Ужас,съжалявам.
Върнете се в началото Go down
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Пълна луна [Обсъждане] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пълна луна [Обсъждане]   Пълна луна [Обсъждане] - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 28, 2009 7:10 pm

Хаха, не съм чела "Затъмнение", честно. Просто се сетих за "Здрач", там, Бела в онова градче... Не че се случи нещо, но може да е подтикало съзнанието ти. И като гледам така е станало.

Иначе не знам, може би трябва да споделиш с майка си. Поне аз така бих направила. Аз така и правя, де. Наистина не знам какво може да ти помогне.

Ох, само да кажа, че не искам да си мислите, че предния пост е фукане или нещо такова. Наистина прекалено често сънувам такива неща, а някои кошмари са си направо бисери. Миналата седмица и аз се събудих след два часа сън, разтреперана. Направо можех да помириша горящата плът. В крайна сметка, от това ще стане чуден разказ, ако успея да си спомня подробностите, защото сънят избледя. Остана само усещането за ужас, който пък не беше изживян от мен, а от някакъв мъж, но беше много истинско. Направо като на филм. И... ох, започнах да говоря за себе си. Съжалявам. Ужасно е. Мисля, че съм празна.

Джи, най-искренно ти пожелавам тая нощ да имаш здрав сън, без сънища. Това ще ти дойде добре. Hug
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Пълна луна [Обсъждане] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пълна луна [Обсъждане]   Пълна луна [Обсъждане] - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 28, 2009 7:12 pm

Какъв сън? Аз не смятам да спя.
Вилс ми каза, че мога да припадна от недостиг на сън, но й казах, че няма да е голяма загуба.
Върнете се в началото Go down
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Пълна луна [Обсъждане] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пълна луна [Обсъждане]   Пълна луна [Обсъждане] - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 28, 2009 7:16 pm

Ееее, недей и ти да бягаш от проблема. Наистина не е хубаво да не спиш. То и аз не смятам да спя тая вечер, но моето е друго.

И ще е загуба и още как, не на мен тия.
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
Sponsored content





Пълна луна [Обсъждане] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пълна луна [Обсъждане]   Пълна луна [Обсъждане] - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пълна луна [Обсъждане]
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Пълна луна
» Пълна луна [Герои]
» Раздвоена личност [Обсъждане]
» Smells like teen spirit [Обсъждане]

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Talk time :: Роуплей :: Обсъждане-
Идете на: