Talk time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Talk time


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Les Misérables...

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Les Misérables... Empty
ПисанеЗаглавие: Les Misérables...   Les Misérables... Icon_minitimeСря Апр 08, 2009 8:36 pm

Hey^^
Казвам се Вирджиния, на 13 години съм и живея в гр. Бургас. Боже като в лексикон стана...
Винаги има нещо, което може да ме разплаче или разсмее...
Обожавам литературата и мечтая someday да издам книга, макар, че не съм добра в писането. До такава степен.
Пея. Много. И хубаво. Ама уж. Само уж.
Обичам летните вечери, когато отворя прозореца си, сядам на перваза и гледам звездите и луната.
Слушам много и разнообразна музика. Същото се отнася за филмите. Половината лято прекарах в гледане на филми.
Искам да си купя Nokia N97
, макар че е невъзможно за сега. И Sidekick искам. Той пък е хептен по-постижим. Май. И също така искам нов лаптоп. Apple. Ама може и без него.
Върнете се в началото Go down
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Les Misérables... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Les Misérables...   Les Misérables... Icon_minitimeСря Апр 08, 2009 8:42 pm

Здравей. (:
Много ти харесвам името, между другото..

1) Какво те привлича в "Здрач"?
2) На каква тематика пишеш?
3) Има ли песен, която сякаш е писана за теб?
4) Мислила ли си за определн тип кариера (освен писането Wink )?
5) Имаш ли домашен любимец? Laughing
6) Учиш френски? Smile
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Les Misérables... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Les Misérables...   Les Misérables... Icon_minitimeСря Апр 08, 2009 9:05 pm

Здравей и на теб, Мони.
Мерси, и аз си го харесвам! xD


1) Какво те привлича в "Здрач"?
Нямам си и на идея. Любовта, приключенията, опасността. Не зная.. може би това, че не всичко е идеално както при баналните любовни истории. Те се събират естествено, но преживяват толкова покъртителни ситуации, на живот и смърт донякъде, че просто няма как да не ти стане интересно.
Всъщност, знаеш ли какво? В началото бях много скептично настроена покрай тази поредица. Дори аз не съм фен отдавна. Края на февруари, началото на март прочетх книгите в рамките на седмица. Бях доста горда със себе си.
2) На каква тематика пишеш?
Тийнейджърско-любовно-глупаво такова. Мога да ти изпратя част от НЕЩОТО, върху което работя.
3) Има ли песен, която сякаш е писана за теб?
Ох, аз за всяка песен си мисля така. xD
4) Мислила ли си за определн тип кариера (освен писането Wink )?
Мхм. Актриса или певица. Жирналистиката и фотографията също ме влекат. Проблема е, че тук няма къде да се развия.
5) Имаш ли домашен любимец? Laughing
Оо, да! При майка ми имам две кучета: немска овчарка и пинчер. И двете са чистокръвни. *гордее се* И котка имам. Египетска мау.
При баща ми имам още едно куче. То не е мое, а на приятелката му. Куц хар. xD xD
6) Учиш френски? Smile
Не уча. Ти пък откъде разбра, че е френски?
Les Misérables е заглавието на една страхотна книга. Клетниците. Първо си мислех да го напиша на английски, но една приятелка ми каза да го напиша на френски, защото Les Misérables изглежда по-добре отколкото Miserable Ones.
Върнете се в началото Go down
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Les Misérables... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Les Misérables...   Les Misérables... Icon_minitimeСря Апр 08, 2009 9:12 pm

cuz i'm Cullen... написа:

6) Учиш френски? Smile
Не уча. Ти пък откъде разбра, че е френски? [/i]Les Misérables е заглавието на една страхотна книга. Клетниците. Първо си мислех да го напиша на английски, но една приятелка ми каза да го напиша на френски, защото Les Misérables изглежда по-добре отколкото Miserable Ones.

Разбрах го, защото и аз уча френски. Още съм в началото, бих казала. Rolling Eyes
Ще ми е интересно да видя Нещото. Wink

Ам..да..коя зодия си? Laughing
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Les Misérables... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Les Misérables...   Les Misérables... Icon_minitimeСря Апр 08, 2009 9:16 pm

Иха, иха! Тъкмо ти изпратих съобщението към твойта тема и предпоследния ми въпрос беше за зодията..
Аз съм зодия Рак.


P.S. Кажи ми как да ти го дам, 'щото и аз незнам.
Върнете се в началото Go down
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Les Misérables... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Les Misérables...   Les Misérables... Icon_minitimeСря Апр 08, 2009 9:18 pm

Можеш да ми го пратиш на Лична. Тоест, на PM под мненията ми. sunny
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Les Misérables... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Les Misérables...   Les Misérables... Icon_minitimeПет Апр 10, 2009 2:06 pm

Така, и аз искам да задавам въпроси пък.

1) Най-тъжен филм за теб?
2) Коя дума/израз използваш най-често?
3) Как върви с любовта?
4) Има ли книга,която те е променила,дала ти е нов поглед върху живота,научила те е на нещо и т.н.?

sunny
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Les Misérables... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Les Misérables...   Les Misérables... Icon_minitimeПет Апр 10, 2009 8:55 pm

1) Най-тъжен филм за теб?
Ами те всъщност са няколко... Keith, A Walk to Remember, If Only... най-вероятно има още, но не с сещам в момента.

2) Коя дума/израз използваш най-често?
Ъъъ... те са много... омг, оф, въй смятай, "чоек", разбираш ли, "Ъъъ!!", "Тихо там!", etc...
3) Как върви с любовта?
Оскърбително зле. Уужас просто.
4) Има ли книга,която те е променила,дала ти е нов поглед върху живота,научила те е на нещо и т.н.?
Може да се каже... Без дом на Хектор Мало ми даде нов поглед върху силата на човека. Оттогава започнах да вярвам повече в себе си и в мечтите си. Има и филм, който ми направи ужасно голямо впечатление. August Rush.


Последната промяна е направена от cuz i'm Cullen... на Пон Апр 27, 2009 5:30 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Doll
Бъбривец
Бъбривец
Doll


Брой мнения : 144
Местожителство : Витае из облаците
Дата на регистрация : 14.04.2009

Les Misérables... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Les Misérables...   Les Misérables... Icon_minitimeЧет Апр 16, 2009 7:45 am

Охх здравей моя любов(обратното на сбогом моя любоов.. Very Happy )
Кое е любимото ти число?
Вярваш ли в сътбата?
Кои са ти любимите имена?
Колко ключа имаш на ключодържателя? Very Happy (гледам си ключовете и затова)
Имаш ли си талисманче?
Чао чао миличка Bye
Върнете се в началото Go down
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Les Misérables... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Les Misérables...   Les Misérables... Icon_minitimeЧет Апр 16, 2009 2:19 pm

Здравей мило Аниии!!

Кое е любимото ти число?
Мии, май 3.

Вярваш ли в сътбата?
СъДба ма шматко... не съм сигурна. Мисля, че всичко зависи от решението, което направиш.

Кои са ти любимите имена?
Ами аз нямам любими, има просто имена, които харесвам.
Български: Анна, Виктория, Никол; Кристиян;
Чуждестранни: Симон, Джулиън, Дейвид, Нейтън, Лео, Лукас, Джеймс, Джейкъб, Джейк, Итън, Кевин, Еван, Ейнджъл, Сет, Блейк; Лия, Лили, Ема, Джейд, Клеър, Мия, Ерин, Фейт, Изабела, Ели, Алис, Елизабет, Рейчъл, Тайлър, Мери, Хейли, Брук, Пейтън, Мелин.

Колко ключа имаш на ключодържателя?
Ключовете ми са точно 6.

Имаш ли си талисманче?
Мхм, сребърна гривна, с няколко висуки във формата на сърца.
Върнете се в началото Go down
Scarlett
The Girl Next Door
Scarlett


Брой мнения : 453
Местожителство : Where all people are shoes
Дата на регистрация : 22.09.2008

Les Misérables... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Les Misérables...   Les Misérables... Icon_minitimeНед Апр 26, 2009 2:16 pm

1.Ако трябва да избереш саундтрак на филма за твоя живот,коя песен ще е въвеждащата и коя ще е за края?
2.Налагало ли ти се е да избираш между любовта и приятелството?И ако да,кое избра?
3.От какво те е страх най-много?
4.Харесваш ли Междузвездни войни?
5.Колко често казваш "Обичам те?"

Това е засега.Може въпросите да звучат малко странно и несвързано,ама мислите ми летят разпиляно

Едит:Клетниците!!! <333
^_^
Върнете се в началото Go down
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Les Misérables... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Les Misérables...   Les Misérables... Icon_minitimeПон Апр 27, 2009 5:38 pm

1.Ако трябва да избереш саундтрак на филма за твоя живот,коя песен ще е въвеждащата и коя ще е за края?
Хаха, нямам си и на идея. Бих приела предложения.
2.Налагало ли ти се е да избираш между любовта и приятелството?И ако да,кое избра?
Всъщност наложи ми се веднъж. Но не беше просто любов, а просто харесвах момчето. Приятелите ми го ненавиждаха и постоянно ми налагаха мнение. Накрая трябваше да се разделя с него, само заради приятелството, което беш ужасно гаден период.
3.От какво те е страх най-много?
С една дума- от всичко. Страх ме е от тъмното, страх ме е от мъртви хора, страх ме е от буболечки и ме е страх от болката. Също така и от хората. Ама само тези, които вършат убийства, изнасилвания, луди... ужасен човек съм!
4.Харесваш ли Междузвездни войни?
Ще ти призная. НИКОГА не съм гледала филмите, и книга н съм чела, ако има такава...
5.Колко често казваш "Обичам те?"
Много. Най-често на приятелите ми.

Относно едита... страхооотна книга е!!!
Върнете се в началото Go down
Doll
Бъбривец
Бъбривец
Doll


Брой мнения : 144
Местожителство : Витае из облаците
Дата на регистрация : 14.04.2009

Les Misérables... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Les Misérables...   Les Misérables... Icon_minitimeСря Апр 29, 2009 6:17 am

Йооо ^^

Как си?

Коя е последната ти оценка в бележника?

Ако беше животно какво щеше да си?

Най-голяма мечта?

Песен,която описва деня ти/за днес говоря/ ?

А която описва характера ти?

Чаоо ^_^
Върнете се в началото Go down
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Les Misérables... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Les Misérables...   Les Misérables... Icon_minitimeСря Апр 29, 2009 6:26 pm

Здравей, Ании! Добре съм, благодаря...
1. Последната ми ценка в бележника.. 6 по изобразително.
2. Нещо страхливо и смело едновременно.
3. Да пея.
4. Ако има песен, която да се казва "Мамка му!" или "Браво, ма, Джицо!" значи това е тя..
5. Все още не съм я открила.
Върнете се в началото Go down
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Les Misérables... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Les Misérables...   Les Misérables... Icon_minitimeЧет Май 28, 2009 7:27 pm

Ех, сърбят ме ръцете да задавам въпроси...

1) Имала ли си и други кошмари, които да са ти действали така?
2) От какво се страхуваш?
3) Шоколадът като средство за успокоение ли го ползваш или не ти се случвало? Чиста и проста наслада?
4) Има ли нещо, за което искаш да пишеш, но не ти стига смелост/опит/наблюдения/нещо такова?

Smile
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Les Misérables... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Les Misérables...   Les Misérables... Icon_minitimeЧет Май 28, 2009 7:47 pm

Благодаря, Мони.

1) Имала ли си и други кошмари, които да са ти действали така?

Не мисля. О, не, има, но просто не мога да го обясня. веднъж съм се разпищяла насън, че числата ме притискат и не ми позволяват да дишам. Няма как да го обясня, нещо ме притиска и си спомням само ужаса. Често сънувам такива кошмари.

2) От какво се страхуваш?
От неизвестното. От това какво ще стане нататък. От това да съм сама.

3) Шоколадът като средство за успокоение ли го ползваш или не ти се случвало? Чиста и проста наслада?
Всъщност, не ям много шоколад. Прекалено сладък ми е. Понякога ме успокоява.

4) Има ли нещо, за което искаш да пишеш, но не ти стига смелост/опит/наблюдения/нещо такова?
О, да. Искам да пиша за любовта. Но никога не успявам. Не мога да намеря правилните думи с които ще звучи романтично и страстно по някакъв начин. Даде ми причина да размишлявам в поредната безсънна нощ. Може би утре ще ти отговоря обстойно на въпроса.
Върнете се в началото Go down
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Les Misérables... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Les Misérables...   Les Misérables... Icon_minitimeСъб Май 30, 2009 8:29 pm

Хей, как си? Надявам се, кошмарите ти да ги няма вече...

1) Какво мислиш за приятелството?
2) Обичаш ли сирене?
3) Личност, на която се възхищаваш? Защо?
4) Къде искаш да си в момента?

Hug
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Les Misérables... Empty
ПисанеЗаглавие: я   Les Misérables... Icon_minitimeНед Май 31, 2009 10:44 am

Хей, Монси! Кошмарите все още ги има, но малко по малко свикнах с тях и поне не пищя. Това последното бе отбелязано от баща ми.

1) Какво мислиш за приятелството?
Приятелството е страхотно нещо. Човек без приятели, просто не е човек. Не мога да си представя да съм сама в целия свят и да нямам човек, на когото мога да се доверя. Някои хора приемат приятелството като даденост. Като нещо, което попринцип си върви с живота. Може и така да е, но трябва да дадеш нещо. Да се жертваш, да се потрудиш.
2) Обичаш ли сирене?
В момента ям салата, която е наблъскана със сирене. Обичам го, но го обичам твърдо и не особено солено.
3) Личност, на която се възхищаваш? Защо?
Възхищавам се на майка ми. Тя е човек, който е преживял много, но точно тези преживявания са я направили силния човек, който е сега. Възхищавам се, че вече 17 години гледа брат ми и 14 години гледа мен. Горе-долу през половината от животите ни, баща ми го е нямало, защото пътува с корабите и го нямаше по 7 месеца. Сега го няма по 3-4м., но тя е успяла да ни отгледа, въпреки страха си. Защото, разбираш ли, живеем на първия етаж, а преди във входа ни се навъждаха изключително много наркомани.
Също така се възхищавам на приятелите си. Възхищавам се на теб, Мони, защото успяваш да прочетеш толкова МНОГО книги, при все това интересни. Възхищавам се на Вилс за косата й. Възхищавам се и да двете ви за способността ви да ме успоките и разсеете от преблемите ми a.k.a кошмарите.
Възхищавам се и на една моя изключително близка приятелка. Казва се Соня. От първи клас сме заедно. Това момиче е пълна отличничка. А не се спира вкъщи. Винаги е навън, а пък е пълна отличничка. Ще завърши 7 клас с ПЪЛНО шест.
И също така се възхищавам на Ани. За изключителната й работа във форума. Само дето новия скин не ми харесва нещо.
4) Къде искаш да си в момента?
Искам да съм на място, където всичко е наред и само добрите мечти се сбъдват.
Искам и да съм в София.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Les Misérables... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Les Misérables...   Les Misérables... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Les Misérables...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Talk time :: Свободна зона :: Да се опознаем-
Идете на: