Talk time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Talk time


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Защото това е единстеното доказатество за съществуването й...

Go down 
АвторСъобщение
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Защото това е единстеното доказатество за съществуването й... Empty
ПисанеЗаглавие: Защото това е единстеното доказатество за съществуването й...   Защото това е единстеното доказатество за съществуването й... Icon_minitimeСря Апр 08, 2009 8:09 pm

Дата: 08.04.2009 г.
Настроение: Сплескано...
Песен: За пореден път Avril Lavigne- I Will Be

*Мързела му е майката...*

Кхъм... добър вечер. Настанете се удобно. Започва поредния скучен пост от мен. Не е препоръчително за деца под 12 год. и хора със слаби сърца. Моля ви, не искам жертви. Пригответе шишето с кола и пуканките... 3...2...2 и 1/2...1!!

Ужасно, ужасно, ужасно скучен ден! Станах... в 13:10. Ядох, ядох, ядох и след това тръгнах да се къпя. Неусетно стана 14:30. В 17:00 трябва да съм на репетиция, ще раздават костюми. Изправих си косата ужасно некадърно. Невърмайнд, щях да си изтърва рейса. Ама го хванах. И закъснях малко за репетиция. Раздадоха костюмите. Има нов, който всъщност е ужасно стар, просто аз не съм играла с него. И съм с лилав бръчник. Хуляля, Данет!! След това започна същината на репетицията. Скачахме, скачахме и стана 19:40. Свърши и аз тръгнах пак рейс да гоня. Прибрах се и ето на.
Похвалих ли ви се с най-скорошната новина. Скарах се с една от най-добрите ми приятелки за едни тъпи снимки... от проклетия лагер, който всъщност беше страхотееен!!! Ама май взимаме да се оправяме. Дано! Ужасно много държа на нея, пък съм тъпа страхливка и не мога да й го кажа. Втора новина... отново се скарах с майка ми. Ебах му майката [ще ме извинявате!!]!! Защо се карам с всички. Ще се взема в ръце и ще реша всичките 200 задачи по математика и ще си изчистя стаята, защото хич не се замислям за другите. Ми на хората не им е приятно да ми влизат в стаята като е такава разхвърляна. Не че могат де. Трябва да помагам повече вкъщи, подяволите. Адския мързел съм. Жената толкова се блъска да ми угоди, пък аз какво? Ооо... не се харесвам. Бай дъ уей, не мислете, че нямам баща. Имам, просто нашите са разведени и той сега е извън България. Когато си е вкъщи, аз и брат ми сме при него. Когато е на рейс сме при мама. Та той е на рейс в момента. На кораб. Това му е работата на човека. Обиколил е целия свят. И аз искам така!! Че и пари взима за това. Макар, че е опасно на кораб.
Tцтц, много ви натоварих с тоя огромен пост. Ако се сетя нещо, утре ще дописвам..
Love, [V].
Върнете се в началото Go down
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Защото това е единстеното доказатество за съществуването й... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защото това е единстеното доказатество за съществуването й...   Защото това е единстеното доказатество за съществуването й... Icon_minitimeЧет Апр 09, 2009 4:57 pm

Дата: 09.04.2009 г.
Настроение: Иииха!!!*
Песен: James Morrison- This Boy


*Джица е гладнааа... ха-ха*
Хуляля Данет!! Да ви се похваля... цялата ми лява ръка е изписана с черен тънкописец. Познайте на коя тема. Мхм, Здрач. Бай дъ уей, сега се върнах вкъщи..

Та да започнем отначало. Сутринта станах необичайно рано. 10:00!!! Очудих се от себе си... та ядох чак към 11 мисля. Или май беше 12. Незнам. Ама сама си го наготвих. Обожавам да готвяя!! Направих си пържени картофи и си препекох филийки. Мням, мням, беше ужасно вкусно! След това пак седнах на компа. Гледах филм, скарах се с майка ми... агейн. Ама се сдобрихме. Ох, излязох навънкаа!! Беше дооста весело, голям смях. Играхме на Истина или риск и на Подаръци
Very Happy Представете си хора на по 13-14-15-16-17 години да играят на това.. че и после на Гоненка *подхилква се*. Ууу, реших цели 4 задачи. Сега подбрах един приятел от математическата да ми реши задачите. Мама поне да е доволна. И преразкази имам да правя. Майко мила! А пък представете си, че след 3 дни се връщаме на училище. Хептен ще се озоря. Искам проклетата година да свърши!!! Добре, сега ще си полафя малко с админа... [демек Мони] и ще ходя да хапвам. После пак ще седна и ще почна пак да чета Здрач. Трябва да се успокоя. *Вдишва и издишва*.
Стига толкова драми за днес, утре пак.
Love, J
Върнете се в началото Go down
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Защото това е единстеното доказатество за съществуването й... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защото това е единстеното доказатество за съществуването й...   Защото това е единстеното доказатество за съществуването й... Icon_minitimeПет Апр 10, 2009 9:20 pm

Дата: 10.04.2009 г.
Настроение: Заспивам...
Песен:The Last Goodnight- Pictures Of You


*Уморено съм... от правене на почти нищо...*
*Прозява се* Добър вечер!! Как се чувствате? Добре? Аз пък не... заспивам на компа вече... цялата съм издраскана... май ви се повалих... говоря безмислици...

Ох. Охх. Оххх. *Удря се по челото* Днес пак станах рано и видях, че съм си оставила компа включен. Незнайно как нe се е изключил сам. Обикновено, когато не се ползва определен време, той заспива. Може би, защото свалях филм. Та събудих се и си пуснах да гледам филм... Push. Аз нали се похвалих... хубав филм. Искам да го гледам на кино. По-яко ще е. Днес измислих план какво ще правя след като баща ми се върне от рейс. То е сигурно, че ще се преместим пак в центъра. Ох, писна ми само от това местене. Та ще го подбера да си взема дрехи. Най-вероятно ако успея да изврънкам 200 лв., което ще е малко трудно, ще хвана промоцията на Kenvelo, Купи за 200, плати 100 и останалите 100 лв. ще похарча за още дрехи. А пък 35 лв. ще събера за горе-долу седмица. За книги са ми. Уж съм заклета фенка на Здрач, пък още не съм си купила книгите. Ама ще си ги купя. Аз така или иначе съм ги чела на компа, ама предпочитам да си ги купя. Тааа... стана 12 часа и пак се правих на готвачка... после пак седях на компа и никакви задачи не решавах. Damn it!! Утре ще спя в апартамента, където сега е приятелката на баща ми. Нея пък хич не я трая, ама това да не ви пречи. Та незнам дали ще имам достъп до компютър, понеже мама няма да е в Бургас и смята да ми вземе лаптопа с нея.
Нвм, после бях на танци. Веселба бе... ооо... СДОБРИХ СЕ С ПРЯТЕЛКАТА СИИИИ!!! Много съм радостна.. тя даже ме помоли да спя у тях. Отдохме в тях и аз да питам мама дали ще ми даде.. като ми се разпищя по скайпа да се прибирам... разревах се по пътя към гарата... невърмайнд... та после пак ми викаше вкъщи... защо съм си давала толкова волност... а пък брат ми снощи се прибра в 22:00 часа при положение, че трябваше в 20:00 да си е в къщи, защото е наказан... и пак го наказаха де. Ама нищо. Да знаете, че ви обичам. Най-много Мони. Познавам я от два-три дни и я чувствам като сестра. С нея мислим еднакво... и в повечето случаи приказваме за едно и също нещо... съвпадение... или телепатия?
Love, [V]

P.S. Мъчила съм се да удебеля всеки пунктуацинен знак, за да се вижда по-добре, а то си е същото... поне ми оценете труда.
Върнете се в началото Go down
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Защото това е единстеното доказатество за съществуването й... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защото това е единстеното доказатество за съществуването й...   Защото това е единстеното доказатество за съществуването й... Icon_minitimeНед Апр 12, 2009 5:51 pm

Дата: 12.04.09 г.
Настроение: Gott in Himmel*
Песен: Ashley Tisdale- He Said She Said

*Аз съм потресена!!!*
Боже мой, най- накрая любимият лаптоп. Вчера нали ви казах, че няма да мога да седна. Та вчера беше ужасно, ама ужасно скучен ден. Ама само деня от сутринта до 17:00. После стана интересно. Бях в апартамента на баща ми в Бургас, после излязох с приятелки и беше адски весело. След това се прибрах и прочетох една книга. Шест по целувчената скала. Много интересноскучна книга. Голям термин просто измислих. Чакам Мони да се сети за мен, защото ще я набия. Имам вааажна информация за нея. Става въпрос за Нещото копеле! Седни на проклетия комп!!!
Така, отплеснах се... таа.. ох, да ви кажа защо съм потресена... разбрах, че една съученичка на близка приятелка е починала. И е била на моята възраст. Олеле. Представете си как се чувстват родителите на момичето. Приятелката ми не иска да повярва, че това се случва. То кой би искал. Жестоко е родител да погребе детето си. Ох, натъжавам се. Ще спра до тук.
Love, J

P.S. Merde.** Утре сме на училище.
_____________________________________________________
*Господи на небето - от немски език
** По дяволите.- от френски език. Да, точно така, Мони.
Върнете се в началото Go down
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Защото това е единстеното доказатество за съществуването й... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защото това е единстеното доказатество за съществуването й...   Защото това е единстеното доказатество за съществуването й... Icon_minitimeСъб Апр 18, 2009 6:35 pm

[Дата: 18.04.09 г.
Настроение: Ъъъ...
Песен: Demi Lovato- La La Land

*Искам време... много...*
Май
ви липсвам, а? Хей! Кой го каза това, че съм жалка? Ти си жалък,
копелдак такъв! Не съм се вясвала тук от 6 дни, трябва да обърна
внимание на феновете си.. простак!
Добър полу-вечер! Как стее?? О, и аз съм добре, мерси, че попитахте..
реших да ви разкажа как мина моята седмица.. надявам се, че ще ви е
интересно..
Понеделник беше средно скучен ден. Първи ден на училище, нищо интересно не се случи...оо.. Соня дойде в нас да учим, а пък ние гледахме сапуненит сриали по БТВ. Подяволите, тя ме зариби!! Вечерта бях на танци...
Вторник бе прекаран в гледане на сериали.. с Валя, у нас. След това ходихме да си вземем поли от Terranova за танца.
Срядата беше интересна... постригах си бритона сама. По принцип бритона ми беше страничен. Аз реших да го подкъся. Стана вълнообразен. След това го постригах прав. Беше изключително як, обаче ми влизаше в очите и накарах една приятелка да ми го подстриже. Тя пък го пострига накриво. И накрая мама ми го пострига.
Четвъртък беше весел ден. Не бях на танци, но бях на урок по математика. Веселба... след това, вечерта с мама боядисвахме яйца... беше ужасно весело.. омацах я цялата с боя...
Петък- скука братче! Зарибявах се с един там от мойто даскало, 8 клас... бих на 21 един тъпак, на танци бях и спах в Бургас.
Събота, демек днес... ТАТИ СЕ ВЪРНААААА!!! Излизах с едни приятели.. ръсих дебелашки шеги, писах РП и се чувствам страхотно... след малко ще гледам филм.. ох, хубав ден... утре се очаква да бъде по-хубав...
Love, [V]
Върнете се в началото Go down
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Защото това е единстеното доказатество за съществуването й... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защото това е единстеното доказатество за съществуването й...   Защото това е единстеното доказатество за съществуването й... Icon_minitimeВто Май 05, 2009 11:53 am

Дата: 05.05.09 г.
Настроение: Ужасно...
Песен: Hannah Montana- One In A Million

*И тогава болката възтържествува...*
Искам си живота. Искам да съм си себе си. Не искам да се преструвам, че всичко е добре. Не искам да се престувам, че не ме боли. Боли ме. И то много.
Бях на урок... мразя математиката. Глупава е. Харесвам само уравненията.

Похвалих ли ви се, че МОЯТ баща ми отпусна 400 лв. за дрехи? Май не съм... останаха 150. xD Ще ви отегча с покупките си: 2 чифта дънки, 2 чифта обувки, рокля, 2 книги... и то май това е...
Нова дилема: ремонт на стаята. Засега имам идеи, бих приела и вашите. Става въпрос за цвят на стаята. Искате ли да ви кажа моята идея? Как няма да искате.
Цвят на стените: кърваво червен. Стената където ми е огромния прозорец и колоната ще са облепени с тапет на тъмни тухли... ако намеря черни, ще е идеално. Ще разкарам тая тоалетка и ще си взема само голямото огледало. Щ го туря на стената и ще направя черна рамка с боя. Самото огледало ще бъде изрисувано по краищата. За да има къде да си слагам нещата ще си взема рафта, който беше една малка част от старата библиотека, която заемаше стената в хола. Отгоре до долу. Ако питате защо говоря в минало време, ще ви кажа. Баща ми изхвърли всичките тея книги. Бяха към 600. И все яки. Цялата колекция на Кинг, т.е. до 2007. Така и не ги прочетох. *плаче*
Така... проблема ми е, че ще умра. Като че ли имам голяма дупка в сърцето. Липсват ми годините, когато бях метър и 20 с вдигнати ръце и 20 кг. с напикани гащи.
Свивам се като Бела в Новолуние и придържам тялото си, за да не се разпадне. Дълбоко в очите ми се вижда болката. Болката от самотата. Сигурно си мислите, че преувеличавам... какво толкова може да има в живота на 14 годишно момиче?! Нищо. Точно така. В живота ми няма нищо.
Good and broken.
Джей.

Върнете се в началото Go down
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Защото това е единстеното доказатество за съществуването й... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защото това е единстеното доказатество за съществуването й...   Защото това е единстеното доказатество за съществуването й... Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 6:33 pm

Дата: 07.05.09 г.
Настроение: Неопределено...
Песен: Miley Cyrus- See You Again
*Ледено сокче, тиквени семки, цигари и крем за ръце..*

Хееей!! Как сте..? Надявам се да сте добре. Аз мисля, че съм добре. Поредния изморителен ден. И същевремено толкова скучен и еднообразен.

Физика. Цял час мрънкане и писане на план. Радиоактивност, бла-бла. Лично на мен не ми беше интересно.
Български език. Слушах музика, рисувах си... имам 5 на класнотоо!!! Класната ми се скара, че съм проявявала неуважение към нея с това, че слушам музика в нейния час.
Английски език. Home, sweet home. Не се чудете, това е просто заглавието на урока. Отговаряхме на жизненоважни въпроси: дали харесвам града в който живея и дали искам да отида да живея някъде извън страната. Много ясно, че искам.
Междучасие... цигара.
Физическо. Баскетбол и цигара. И зарибявки.
Биология. Писане на РП... Джереми пише писмо на Мери да предаде информация на Лурбел. След тяхата среща естествено. Той знае, че вампирите [т.е. Вили] го следят.
География. Довършване на РП-то. Зарибявки. Изнервяне на госпожата.
След това.. две цигари и ледено сокче.
Ядох таратор. Ако питате за тиквените семки.. вчера ги ядох. Крема за ръце е с аромат на череша. *подсмихва се* Пея. Новина, новина!! Утре ще съм издокарана с рокля и обувки на токчета. Ама роклята нещо не ми вдъхва доверие. Май ще я сменя с дънки, черен потник и черното яке на една приятелка. И с токчетата естествено. Само трябва да намеря нещо лилаво. Аргх!!!
Good and broken.
Джей.

Върнете се в началото Go down
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Защото това е единстеното доказатество за съществуването й... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защото това е единстеното доказатество за съществуването й...   Защото това е единстеното доказатество за съществуването й... Icon_minitimeСъб Май 09, 2009 12:53 pm

Дата: 09.05.09 г.
Настроение: Преяло...
Песен: Miley Cyrus- True Friend

*Завеждащ административна служба...*
Хей, хаховци! Честит Ден на Европа! Обикновено на този ден се провежда Ученическото Самоуправление, но понеже е събота, се проведе вчера. Две поредни години съм учител, но ме повишиха. Аз бях ученик-завеждащ административна служба. Тоест, секретарка. Останах с добри впечатления от мойта дейност. Постоянно трябваше да обикалям из училището, най- вече при "директора", писах заповеди, говорих по телефона [това е някакво чудо.. не знаех как да се оправя с копчетата!! xD] и най-вече седях на един стол и си говорих със "истинската" секретарка.
О, и имам ужасни пришки на краката от обувките.
Извинявайте за малкия пост, но се наложи да ставам от компютъра, така че довечера ще го едитна..
Good and broken.
Джей.

Върнете се в началото Go down
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Защото това е единстеното доказатество за съществуването й... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защото това е единстеното доказатество за съществуването й...   Защото това е единстеното доказатество за съществуването й... Icon_minitimeВто Май 12, 2009 8:00 pm

Дата: 12.05.09 г.
Настроение: Ужасно, ужасно, ужасно...
Песен: Lady GaGa- Starstruck

*Плаче ми се..*
Живота е ужасен. Или аз си го правя такъв. Мускулите ми са сини. От шамари. Удряни от момчето, което обичам. А на него не му пука за мен. Използва ме. Целуна ме. И аз го целунах. А той си има приятелка. Представи си, той е на 15, а ходи с 11 годишна. Буквално. Боли ме, защото той ме разиграва. О, не... изтощена съм от сълзи.. не мога. Съжалявам за поста си. Исках да излея някъде чувствата си. Последното, кото говорих с него бе:
[10:45:31 PM] The Мишкаа^ каза: и трето... остава ни месец заедно..
[10:45:55 PM] The Мишкаа^ каза: през това време не искам да ме удряш, въобще представи си че не съществувам
[10:46:07 PM] The Мишкаа^ каза: по лесно ще бъде и за двамата
[10:48:52 PM] The Мишкаа^ каза: на МЕН ще ми е по-лесно.. така че ако ти пука за мен... моля те остави ме.. не искам да с въртя постоянно около теб... не искам да съм досадна и не искам да съм човек, който ще помниш с нежелание..
Good and broken.
Джей.
Върнете се в началото Go down
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Защото това е единстеното доказатество за съществуването й... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защото това е единстеното доказатество за съществуването й...   Защото това е единстеното доказатество за съществуването й... Icon_minitimeПет Май 29, 2009 1:17 pm

Дата: 29.05.09 г.
Настроение: Неопределено
Песен: Carter Burwell- Bella's Lullaby

*Завърнах се...*
Хей хо^! Как стее? Аз съм добре. Мисля. В момента трябва да съм на училище, но избягах от два часа. Ще отида за последния час, за да правя изходно ниво по География. Днес е гаден ден. Разплаках се в училище. И паднах по стълбите. Много нещастия ми се случват напоследък. Не мога да си кача снимките от телефона. Нещо му има. Гаадост! Ей, забравих да си купя нова книжка за оцветяване. Отивам до магазина.

Тук съм. Купих си две дори. Ох, загубила съм 5 лв. Пък ми трябваха. Е, аз ще си оцветявам. Баай!!
Good and broken.
Джей.
Върнете се в началото Go down
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Защото това е единстеното доказатество за съществуването й... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защото това е единстеното доказатество за съществуването й...   Защото това е единстеното доказатество за съществуването й... Icon_minitimeВто Юни 16, 2009 5:52 pm

Дата: 16.06.09 г.
Настроение: Тъжно, разстройващо...
Песен: Miley Cyrus- Girls Just Wanna Have Fun

*Мразя го тоя ден...*
Не съм се вясвала от доста време. И си занемарих книжките за оцветяване... Ох, днес е много тъжен ден... разделих се с класа. Може и да са големи олигофрени, ама си ги обичам. Ако искате да ми видите речта:
Spoiler:
Мисля, че стана добре. Разревах се на половината реч, докато я четох и едва я завърших. Че после едни прегръдки, едни работи...Crying or Very sad Crying or Very sad Много ми е тъжно. Болна съм и не мога да пея, за да се успокоя. Гласът ми звучи ужасно... Очаквам с нетърпение постове от страна на Вилс, понеже трябва да съм я мотивирала достатъчно... Уелл... обичам ви!
Good and broken.
Джей.
Върнете се в началото Go down
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Защото това е единстеното доказатество за съществуването й... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защото това е единстеното доказатество за съществуването й...   Защото това е единстеното доказатество за съществуването й... Icon_minitimeНед Юни 28, 2009 8:14 am

Дата: 28.06.09 г.
Настроение: Заспало.
Песен: Three Days Grace- Animal I Have Become


*Red Alarm, Red Alarm!!!*
Ъхх... 4 дни без морето. Ъм, ще трябва да пиша в Отсъствията, че няма да ме има от 1 до 6 юли. Ще съм в Молдовааааа!! Оле, колко ще е яко... ще сме в хотел и ще съм в стая с едни приятелки, и ще има алкохол, и щ си взема лаптопа, но не знам дали ще имам интернет... Ако има wireless в хотела ще имам интеренет, но не се знае. Малко ме съмнява това, но ще се види.
Пиша нов фик! В началото съм още. Вилс, ще махна пролога. Не се вързва, пък и защо ми е? Няма смисъл да го правя като вашите с Мони. I'll create my
own style.
Подяволитеее... преди малко станах и баща ми ме кара да си чистя стаята, защото
най-сетне сесети да ми я ремонтира. Още се колебая между цветовете... и няма да откажа помощ.
Адското лято. Вчера имаше буря и град колкото орех, а сега пече слънце и хората са на плаж. Е**хти работата! Януари сме по тениска, Юни с дълъг ръкав. Миглите ми падат. Снощи забравих да си махна спиралата и сега съм секси. Ъъъъх. Довиждане, късмет. ООООО!!! Забравих... утре ми излизат резултатите от изпитите. ОЛЕЛЕ!!! Вилс, дано си права. И мама да е права.

Good and broken.
Джей.
Върнете се в началото Go down
cuz i'm Cullen...
Freaky Sneaky J
cuz i'm Cullen...


Брой мнения : 452
Birthday : 01.07.1995
Възраст : 28
Местожителство : Somewhere in your dreams...
Дата на регистрация : 08.04.2009

Защото това е единстеното доказатество за съществуването й... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защото това е единстеното доказатество за съществуването й...   Защото това е единстеното доказатество за съществуването й... Icon_minitimeНед Авг 09, 2009 4:51 pm

Дата: 09.08.09 г.
Настроение: Полу-весело
Песен: Kat Deluna- Calling You


*Почти от два месеца не съм писала тук...*
Изглеждам като олигофрен в главата. Защипала съм си бритона с една фиба, за да не се дели. Имам супер непокорна коса. Сега с кака Мон ще гледаме цеели 3 филма. Днеска си тръгва ама още не е сигурно. След малко ще разбера. Чоплим слънчоглед и гледаме филм. Първият е "Fool's Gold". Изтеглила съм го с такова качество, че просто... 2,19 GB е, така че си преставете колко хубво е качеството. Абе кака ви Джица знае какво да тегли беее!
По-късно
Кака си замина. И ми е толкова скучноооооооо!!! Така и не догледах филма. Ям грозде. Ще се самоубия.

Good and broken.
Джей.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Защото това е единстеното доказатество за съществуването й... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защото това е единстеното доказатество за съществуването й...   Защото това е единстеното доказатество за съществуването й... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Защото това е единстеното доказатество за съществуването й...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Talk time :: Свободна зона :: Лично творчество :: Дневници-
Идете на: