Talk time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Talk time


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Важно!

Go down 
АвторСъобщение
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Важно! Empty
ПисанеЗаглавие: Важно!   Важно! Icon_minitimeСъб Сеп 20, 2008 5:44 pm

1.Преди да пуснете тема прегледайте Списъка с темите.
2.Когато пускате тема за актьор или актриса, сложете малко информация в първият пост (хубаво е тя да включва и снимка и най-известните роли). Не е задължително обаче, но улеснява.
*Ако смятате, че съответният актьор не е достатъчно известен и темата няма да добие популярност, можете да го представите в "Актьори-представяне".
3.Когато пускате тема за филм, сложете информация за него. Постер? Режисьор? Такива ми ти работи. Не е задължително.
*Тъй като вече можете да слагата и подзаглавие на темите, е препоръчително в него да слагата оригиналното заглавие на филма.
*Ако смятате, че съответният филм не е достатъчно известен и темата няма да добие популярност,м ожете да го представите във "Филми-представяне".
4.Хубаво е да пишете постове с повече от три думи, от рода на "Съгласен съм", "И аз мисля така" и т.н.
5.Мнения съдържащи само цитат или емотиконка (или и двете) ще бъдат трити!
6.Уважавайте мнението на съфорумците си!
7.Мненияте, счетени за флууд ще бъдат изтривани от модераторите или администратора.

*Правилата могат да бъдят редактирани и допълвани по всяко време, по преценка на модераторите или администраторите.
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
 
Важно!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Важно!
» Важно!
» Важно!
» Важно!
» Важно!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Talk time :: Свободна зона :: Кино и телевизия-
Идете на: