Talk time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Talk time


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Очаквани филми

Go down 
АвторСъобщение
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Очаквани филми Empty
ПисанеЗаглавие: Очаквани филми   Очаквани филми Icon_minitimeСъб Дек 20, 2008 8:39 pm

Сигурно има филми,които очаквате с нетърпение? :')
-
Yes man (2008) - Не знам кога излиза у нас.Чакам го отдавна,въпреки че вече спрях да обръщам внимание на комедиите.Но само факта,че Джим Кери участва,предполага сам по себе си,че ще гледам този филм.На кино при това.Дори да съм сама.
Public Enemies (2009) - Умирам си от нетърпение да видя Крисчън.И то заедно с Джони Деп.Но Крисчън повече ме интересува.
Terminator Salvation (2009) - Попринцип не се интересувам особено от Терминатор,но...Крисъчн Бейл.Обичам,обичам,обичам.Да не споменавам и Хелена Бонам Картър и Брайс Далас Хауърд.Ще се гледа определено.
The Imaginarium of Doctor Parnassus (2009) - Тери Гилиъм, по дяволите! А самият каст - Джони Деп, Хийт Леджър, Колин Фарел, Джъд Лоу, Кристофър Плъмър...
Alice in Wonderland (2010) - Просто не знам как ще дочакам до тогава.Тим Бъртън.Хелена Бонам Картър.Джони Деп.Една много любима моя книга.Тим Бъртън.


Последната промяна е направена от mo.rka на Вто Май 26, 2009 3:42 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Очаквани филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Очаквани филми   Очаквани филми Icon_minitimeВто Май 26, 2009 3:40 pm

Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
 
Очаквани филми
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Филми - представяне
» Култови и любими моменти от филми

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Talk time :: Свободна зона :: Кино и телевизия-
Идете на: