Talk time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Talk time


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Любов от пръв поглед?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Любов от пръв поглед? Empty
ПисанеЗаглавие: Любов от пръв поглед?   Любов от пръв поглед? Icon_minitimeПет Дек 05, 2008 5:50 pm

Смятате ли,че такава любов съществува?Какво е мнението ви за хората,които твърдят,че са я изпитали?Вярвате ли,че може да се случи и на вас?
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
Jalice
½ шампион
½ шампион
Jalice


Брой мнения : 150
Birthday : 26.11.1993
Възраст : 30
Дата на регистрация : 14.10.2008

Любов от пръв поглед? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любов от пръв поглед?   Любов от пръв поглед? Icon_minitimeПет Дек 05, 2008 8:06 pm

ами...да, вярвам на тези, които казват, че са я изпитали. да, вярвам, че може би може и на мен да се случи(все пак няма невъзможни неща!). но засега не е.никога не съм си харесвала някого от "пръв поглед", даже напротив.
и все пак...няма невъзможни неща.
Neutral
Върнете се в началото Go down
http://filmsandmusics.free.bg/cgi-php/phpbb2/index.php
Lilith
Топ уста
Топ уста
Lilith


Брой мнения : 264
Birthday : 10.08.1994
Възраст : 29
Местожителство : ~Blue Sky~
Дата на регистрация : 04.04.2009

Любов от пръв поглед? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любов от пръв поглед?   Любов от пръв поглед? Icon_minitimeНед Апр 19, 2009 6:06 pm

Определено съществува.
На мен лично май не ми се е случвало, но дано някой ден...
Да, харесвала съм си от пръв поглед, но пък чак любов o.O
А тези, които твърдят че са я изпитали...дано не бъркат в преценката си.
Върнете се в началото Go down
Scarlett
The Girl Next Door
Scarlett


Брой мнения : 453
Местожителство : Where all people are shoes
Дата на регистрация : 22.09.2008

Любов от пръв поглед? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любов от пръв поглед?   Любов от пръв поглед? Icon_minitimeЧет Юли 09, 2009 8:42 am

Мнях,нещо не ми се вярва да съществува.Разбирате ли,в моята глава любовта не е равносилна на харесване като за повечето хора.Аз мога да си харесам някой в мига,в който го видя,но определено не мога да се влюбя в него.
Любовта е нещо голямо.Нещо истинско.За да си влюбен е нужно да обичаш всяка частица от този човек.А от един поглед към него не можеш да разчетеш същността му.Не смятам,че тези,които твърдят,че са изпитали тази любов са излъгали или нещо подобно.Просто се самозалъгват,защото,видиш ли,много е готино да кажеш,че е било от пръв поглед.Ама тц,лично се съмнявам да е било точно така.
Аз съм обичала и съм била обичана,мисля,затова смея да говоря за това.Никога не съм вярвала в нещата,които стават от "раз",така че и любовта е едно от тях.Хората,които говорят за подобна случка или не знаят какво е любов или само разказват,за да се направят на забавни.Лол.Това последното беше грубо,ингорирайте го,моля.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любов от пръв поглед? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любов от пръв поглед?   Любов от пръв поглед? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любов от пръв поглед?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Talk time :: Свободна зона :: Floodland-
Идете на: