Talk time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Talk time


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Сериали

Go down 
+3
Teen Spirit
Jalice
силует.
7 posters
АвторСъобщение
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Сериали   Сериали Icon_minitimeНед Окт 26, 2008 8:59 am

Всичко за тях.
Тук може да кажете кои са любимите ви сериали,да обсъждате и препоръчвате... Smile
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
Jalice
½ шампион
½ шампион
Jalice


Брой мнения : 150
Birthday : 26.11.1993
Възраст : 30
Дата на регистрация : 14.10.2008

Сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали Icon_minitimeНед Окт 26, 2008 11:41 am

сериалите са ми слабост. гледала съм, гледам и ще гледам толкова много сериали...в момента съм се концентрирала върху новият пети сезон на "Анатомията на Грей" и съм започнала да гледам "Приятели" от самото начало. вече съм на втория сезон. преди това изгледах с огромно желание и интерес "Вероника Марс". може да се каже, че тове е един от любимите ми сериали. изтеглила съм си "Vanished" и "Gossip Girl" и смятам след като свърша с "Приятели" да ги изгледам. други сериали, които съм си поставила за цел да гледам са "One Tree Hill" и "Heroes".
а по принцип когато хвана по телевизията(главно Fox Life) гледам "Две момчета и едно момиче", "Двама мъже и половина", "Развитие в застой"(май вече не го дават, но беше уникално!), "Малкълм", "От местопрестъплението:Маями", "8 прости правила", "Войната вкъщи", "Отвъд вълната", "Аз и Дерек". а от тези по Джетикс много гледам "H20", "Hannah Montana" и "Kim Possible" и някои други.
Върнете се в началото Go down
http://filmsandmusics.free.bg/cgi-php/phpbb2/index.php
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 10:08 pm

"House M.D." е моят фаворит.Просто е толкова...толкова...толкова всичко.Господи,обожавам го.Като оставим настрана интересните и заплетени случаи,взаимоотношенията лекар-пациент,лекар-лекар,Хаус-пациент,Хаус-лекар,Хаус-всички,най-любимото нещо е Хаус.Идол.Не.Бог! О б о ж а в а м го,не мога без него.Така де,без него,едва ли щеше да ми задържи интереса.Просто Хаус прави сериала различен.Пречупва го.Иначе с какво би се отличил от "Спешно отделение" или "Анатомията на Грей",примерно (стрелям на сляпо,втория не съм го гледала даже,но от рекламите ми се струва,че го преценявам правилно...господи!).
Май не казах нищо съществено...така че ще продължа.Страшно много харесвам "Friends".Култуви са просто.И други ситкоми като "Malcolm in the Middle","Two and a Half Men","Will & Grace","Everybody loves Raymond","Just shoot me!"...

Гледам и "The Simpsons","South park" и "Family guy".Но по сезон от всеки (освен от Симпсън),трбябва да се заема по-сериозно. Скоро смятам да почна и "American dad".
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали Icon_minitimeЧет Юли 02, 2009 1:08 pm

След 10 минути започвам "Weeds", да кажа само.
Епизодите са с продължителност около 30 минути, което ми идва перфектно, особено ако ми хареса.

Ахахах, епизодите започват с Little boxes!!! Laughing
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
Teen Spirit
Бъбривец
Бъбривец
Teen Spirit


Брой мнения : 120
Birthday : 21.10.1992
Възраст : 31
Местожителство : Neverland
Дата на регистрация : 30.06.2009

Сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали Icon_minitimeНед Юли 05, 2009 7:37 am

The L word - най - любимия ми.
Two men and a half
Buffy the vampire slayer
Tru calling
Supernatural - отскоро
Will and Grace
Nip and tuck
House MD
LOST
Samantha Who
Dirt - уникален и изключително оригинален!
Sex and the city
Twin peaks ( не знам как точно се пише)
Love and married
The Simpsons
Life - Сара Шахи I love you I love you
CSI: Miami... Хорейшио никога няма да ми омръзне I love you
Със сигурност още доста, но в момента не ми идват наум. Smile
Върнете се в началото Go down
Freak
The Girl From The Street
Freak


Брой мнения : 124
Местожителство : Heaven ^_^
Дата на регистрация : 02.04.2009

Сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали Icon_minitimeПон Юли 06, 2009 8:18 am

Иха..тука ще се пише! Very Happy

Ами аз моите сериачета ги гледам по ФоксЛайф. Те повечето ми любими са там.От комедийките най-обичам Приятели.Страхотно филмче! Всичките 10 сезона се неверояно забавни и историите са страхотни! Жалко че всърши,много се надявах да направят филм "Приятели".Те май щяха,но Кортни Кокс Аркет /Моника/ нещо била заета по друг филм и нямала възможност да се заеме със заснемането на филм.Жалко наистина.Но аз винаги ще си остана фен на всичките 10 сезона!

Други любими комедийки са ми Малкълм и Двама мъже и половина.И двете са мнооого смешни.Пускат някои страхотни лафове.Ауу..и 8 прости правила - унилано филмче! Много радва!

Квартала на богатите и Трий Хил да ми също напред в класацията. Те са едннакви по жанр,но различни по съдържание,въпреки че повече харесвам O.C. . Филма "Кв.на богатите" е от по-одавна и не че ми е по-интересен,но някак повече ми харесва.

Тук вече се нареждат "Вероника Марс" , "Бъфи,убийцата на вампири" , "Само за снимка" , "Две момчета и едно момиче" , "Колежани" , Сем.Симпсън, Мъртви като мен" , Повелителят на зверовете, Изгубени, Изгбеният Свят, Др.Хаус и сигурна други за които не се сещам,но ако се сетя ще едитвам Smile .
Върнете се в началото Go down
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали Icon_minitimeСъб Авг 01, 2009 6:58 pm

Днес преустанових гледането на "Морска сол", след като го засягох по Нова. Главно заради Асен Блатечки и Койна Русева. <3333
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
irrealiste
Новак
Новак
irrealiste


Брой мнения : 1
Дата на регистрация : 30.08.2009

Сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали Icon_minitimeПон Авг 31, 2009 11:23 am

обожавам "Анатомията на Грей", но както в повечето случаи, аз съм отчайващо несериозна и още не мога да си го довърша.
гледала съм иначе всичките "Приятели" и "Спешно отделение" (без целия последен сезон, реших да не си го причинявам). "Вероника Марс" също, но е кратичък.. не е някакво свръх усилие.
"Хаус" харесвам и ... май пак съм гледала всичко?

обещала съм на разни приятели, че ще гледам и.. "Момичетата Гилмор", "Skins" и "Трий Хил", а днес се прибави и "Клюкарката".
досадно..
Върнете се в началото Go down
Lilith
Топ уста
Топ уста
Lilith


Брой мнения : 264
Birthday : 10.08.1994
Възраст : 29
Местожителство : ~Blue Sky~
Дата на регистрация : 04.04.2009

Сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали Icon_minitimeЧет Сеп 17, 2009 7:35 pm

Ех, дълго отлагах да пиша в тази тема, но моментът дойде ;D

Аз съм абсолютно и тотално фен на медицинските сериали попринцип - Анатомията на Грей и Хаус
заемат първите места за любими сериали изобщо.
Цитат :
най-любимото нещо е Хаус.Идол.Не.Бог! О б о ж а в а м го,не мога без него.

!!!
Частна практика също е добър, но така и не мога да свикна да гледам Адисън без останалия колектив :/ Много отдавна съм гледала и Спешно отделение, изключително го обичах, но вече почти не го помня.
Клъцни-срежи, мдаа <3 И други от жанра съм почвала да гледам, обаче нищо не ме е впечатлило особено много, за да влезе в дългата листа с л.ю.б.и.м.и.
Изгубени е невероятно гениален сериал. За по-малко от две седмици това лято прегледах 1-4 сезон и изгледах новия и 5-ти.
Като по-млада, така да се изразя ;D, обожавах Отместопрестъплението! Не съм пропускала серия, всеки път с майка гадаехме изхода на случай Сериали 969305
Скоро отново трябва да си го припомня, липсва ми.

Други любими сериали са: Supernatural, Вероника Марс, Герои, Бъфи, убийцата на вампири [Спайкиии!!!], Сексът и градът (макар че не съм гледала всичко от него), Терминатор:Хрониките на Сара Конър, Истинска кръв, Кръвни връзки, Мъртви като мен... и от тийнейджърските: Клюкарката, Колежани, Skins (искам да отбележа колко е хубав и английски! <3).

От комедийните сериали, които са по половин час на серия любимите ми са предимно от foxlife: Женени с деца, Приятели, Малкълм, Двама мъже и половина, Две момчета и едно момиче, 8 прости правила (обичам!обичам!обичам!), Уил и Грейс, Всички обичат Реймънд, Симсъните (тъпо, но damn, толкова е забавно Сериали 969305 ), Какво харесвам в теб (въпреки че мразя Аманда Байнс)... ох не мога повече ;D

Морска сол!!!! Чудесен! Ииии Моят Асен! Сериали 896439 Тази година пак ще ходим по теdтри заради него ^^

И като един истински дечко, който по цяла сутрин гледа Jetix няма как да не изброя и любимите от там: H2O, Ким Суперплюс, What's with Andy, Kid vs. Kat :] ии Галактически футбол ... по времето, когото го даваха, а аз си теглих на компютъра ;D
Върнете се в началото Go down
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали Icon_minitimeСря Окт 14, 2009 3:42 pm

Пристрастена съм към Glee. Сериали 41170

И аз съм лузърка. Ще си направя подскачащ клуб.
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали Icon_minitimeСъб Ное 21, 2009 9:03 pm

дададада, doctor who е нещо гениално. това е единствения сериал, на който съм изгледала повече от шест епизода на компютъра. изгледах първите два сезона + малко от трети с такова настървение, че няма накъде. единственото, което ми наложи да се спра, е училището, обаче сега като ме поизпинтаха здраво, ще се върна към заниманията си [че получих здравословни проблеми от тая doctorwho-почивка :о].
всъщност съм повече от присрастена, обаче няма с кой да споделям. няк'во тъпо е да се опитваш да проведеш разговор за нещо, което те интересува с някого, а той да те гледа с безразличие. не че и аз не досаждам, ама е тегаво иначе. . .
когато намеря повече време да си структурирам мислите и впечатленията, ще пусна тема.
p.s. вече си приготвих torchwood. голямо вълнение ще да е. <3
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
Angie
Бъбривец
Бъбривец
Angie


Брой мнения : 134
Birthday : 10.02.1994
Възраст : 30
Местожителство : маково поле
Дата на регистрация : 17.06.2009

Сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали Icon_minitimeСъб Ное 21, 2009 10:39 pm

Бъхъм, да, определено. DOCTOR WHO, the hell! Обожавам го. О. Б. О. Ж. А. В. А. М. Нездравословно съм пристрастена към него, току що свърших 16 епизод на четвърти сезон The Waters Of Mars и съм като ... хипнотизирана. Другите ги изядох още лятната ваканция. Невероятен е, обичам, обичам да преглеждам пак епизоди, да се смея до сълзи на лафовете, да плача и да викам "БЯГАЙ!".
И, трябва да спомена. Края на втори сезон. Doomsday. Роуз и Доктора на плажа. Изключително невероятно изиграна сцена, която ме стресира дълбоко и една седмица бях като в транс. Плаках над три часа.

Torchwood е другата ми сегашна любов. Към края на втори сезон съм, но не искам да свършва. Owen Harper is total G O D. Изключителен е просто, обожавам го! Глупаво ми е, че с Гуен не се развиха нещата обаче, те са най-секси двойката тип "friends with benefits" която съществува xD
Върнете се в началото Go down
http://emontionrenting.webs.com/oneshots.htm
силует.
barefoot on the moon
силует.


Брой мнения : 1229
Birthday : 11.10.1994
Възраст : 29
Местожителство : Cocoon
Дата на регистрация : 20.09.2008

Сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали Icon_minitimeСъб Ное 21, 2009 10:45 pm

Angie написа:

И, трябва да спомена. Края на втори сезон. Doomsday. Роуз и Доктора на плажа. Изключително невероятно изиграна сцена, която ме стресира дълбоко и една седмица бях като в транс. Плаках над три часа.
абсолютно! аз също плаках ужасно много, сестра ми се притесни. и не, не, не, все още не мога да възприема марта. просто във всеки един момент си представям на нейно място роуз и ужасно много си я искам обратно.
аз също преглеждам епизоди. и изпадам в трансо-смях всеки път, когато някой каже raxacoricofallapatorius. =D
Върнете се в началото Go down
https://immature.bulgarianforum.net
Sponsored content





Сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сериали
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Talk time :: Свободна зона :: Кино и телевизия-
Идете на: